Wielki sukces Husarii Gołdap na turnieju Champion’s Cup w Gdańsku

10 grudnia odbył się w Gdańsku turniej Champion’s Cup, który zorganizował tamtejszy Klub Sportowy Champion pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć zawodników i zawodniczek z klubu Husaria Gołdap, którzy walczyli w konkurencji kick-light (walka ciągła z kopnięciami low-kick). Zawodnicy stoczyli bardzo ciężkie i emocjonujące pojedynki. Pokazali się z jak najlepszej strony i jako bardzo dobrze przygotowani.

 

Na 7 reprezentantów Husarii każdy stanął na podium zasłużenie. Warto zaznaczyć, że klub Husaria Gołdap reprezentował również po raz pierwszy w Polsce na zawodach amatorskich federację WKL (federacja z 20-letnim stażem, pochodząca z USA) .

– Jako instruktor jestem bardzo zadowolony, że mam takich zawodników oraz zawodniczki w klubie. Dla mnie jest to ogromny sukces, bowiem każda osoba stała na podium przy tak licznie obsadzonym turnieju. Pokazuje to na jakim poziomie jesteśmy w porównaniu z innymi,  czołowymi klubami w Polsce – mówi Damian Szafran. – Ogromne podziękowania należą się panu Pawłowi Pawlukanisowi (firma PAL-WOD), który zawsze bezinteresownie wspiera klub oraz panu Bogumiłowi Szymczakowi za poświęcony czas oraz wsparcie w dowożeniu zawodników na turniej. 

Wyniki:
1. miejsce Gracjan Ludtke,
1. miejsce Ola Kożak,
1. miejsce Miłosz Osiński,
2. miejsce Filip Wierkiewicz,
2. miejsce Jan Żuławski,
3. miejsce Bartosz Prochorów,
3. miejsce Sara Rozumowska.

Powiązane artykuły