Śpiewały piękne, stare i nowe piosenki patriotyczne

29 listopada w sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się konkurs piosenki pod hasłem „Jestem patriotą”. Przygotowała go nasza pani Małgorzata Chojnowska i Pani Joanna Pień. W konkursie udział wzięły młodsze dzieci z naszej szkoły, czyli pięciolatki, sześciolatki, pierwsze, drugie i trzecie klasy. Wszystkie dzieci śpiewały piękne, stare i nowe piosenki patriotyczne o Ojczyźnie, o rodzinie i o naszym kochanym mieście.

Nasza klasa zaśpiewała piosenkę o Gołdapi. Nasza pani powiedziała, że nauczymy tej piosenki wszystkie dzieci w szkole. Podoba mi się ten pomysł! Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy dostali nagrody. To było cudowne przeżycie! Komisja powiedziała, że wyniki konkursu będą na następnym apelu. Poczekamy, bo prezenty już mamy.

 

Autorem sprawozdania jest uczeń – IIIa SP 3 – Mikołaj Kondraciuk

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły