Andrzejki w Jabłońskich

W naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy andrzejki – wieczór wróżb i zabaw. Uczniowie starszych klas wcielili się w rolę wróżbitów i przygotowali swoje stoiska. Były cukierki i ciasteczka z wróżbą. Jednak, aby je dostać trzeba było wykonać rozkaz, który nie zawsze okazywał się prosty, np. wypić łyżeczkę kwasku cytrynowego albo zrobić dziesięć przysiadów. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta mogli poznać imię swojego ukochanego lub ukochanej oraz przyszłość ukrytą w gwiazdach.

Kolejnym punktem imprezy były układy taneczne do piosenek: Elektrisk, Treat You Better oraz Ju Ju on that beat dance. Wykonały je bardzo odważne uczennice: Weronika Brodowska i Patrycja Słabińska. Następnie uczniowie klasy piątej przy akompaniamencie gitary wspaniale zaśpiewali wybrane przez siebie piosenki: Kaktus i Bałkanica. Wszystkie występy spotkały się z gromkimi brawami.

Wieczór wróżb zakończył się dyskoteką. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie ulubionej muzyki, śmiechu było co niemiara. Magiczny klimat dało się odczuć, m.in. dzięki przepięknej scenografii i kolorowym, migającym światełkom.


Aktualności

Powiązane artykuły