Za Starostwa: Do programu przystąpiło już 18 Partnerów i 389 seniorów

W środę na Gołdapskim Uniwersytecie III wieku odbyła się prelekcja na temat „Form opieki nad osobami starszymi w Polsce”, prowadzona przez Zofię Syperek. Przed rozpoczęciem wykładu, na zaproszenie prezes Zofii Burel pojawiła się wicestarosta Grażyna Barbara Senda, aby osobiście wręczyć karty kolejnym 28 seniorom z uniwersytetu. Z radością poinformowała, że do Programu Gołdapska Karta Seniora przystąpiło już 18 Partnerów i 389 seniorów, a program zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem.

 

Przypominamy, że Program Gołdapska Karta Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60. rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego. Jego celem jest aktywizacja społeczna tychże seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert świadczonych przez partnerów programu. Seniorzy po okazaniu Gołdapskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez partnerów specjalnie dla nich.

Partnerzy otrzymają naklejkę informującą o honorowaniu Gołdapskiej Karty Seniora, która będzie umieszczona w widocznym miejscu danego sklepu czy przedsiębiorstwa.

 

Zapraszamy firmy do współpracy poprzez przygotowanie specjalnej oferty lub dostosowanie już istniejącej oferty dla seniorów. Oferta ta może dotyczyć: zniżek na usługi/produkty, bezpłatnych wejść/usług na wybrane produkty/usługi, innych promocji.

 

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60. rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem  tel. 087 615 44 16, e-mail: karina.derek@powiatgoldap.pl.

(Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi)

Powiązane artykuły