Warsztaty decoupage po raz drugi

Po ciężkim dniu można ciekawie spędzić czas, na przykład na warsztatach decoupage. W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbyły się takie warsztaty. W świecie kolorowych farb, papierowych serwetek powstawały niepowtarzalne prace. Na drewnianych pudełeczkach pojawiły się kociaki, które chowały się w trawie lub wyłaziły z bucika, urosło magiczne drzewko, pasł się konik.

Były też ogrody z kwiatami, zespół mądrych sów oraz jesienne liście i soczyste jabłuszka. Pięknie ozdobione szkatułki sprawiły wiele radości ich twórcom.


Dziękujemy pani Ani Budzińskiej za przeprowadzenie warsztatów. Warsztaty zorganizowało Stowarzyszenie „Emerytowanych policjantów” w Gołdapi w ramach projektu „Działajmy razem”.

loga
Projekt „Działajmy razem” realizowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Małgorzata Wojciechowska-Gutowska


Aktualności

Powiązane artykuły