Szczypiorniści z UKS Jaćwingowie Gołdap przegrywają na wyjeździe

Niestety wyjazdowy drugi mecz pierwszej kolejki III ligi Podlaskiej Piłki Ręcznej przegrywamy w Ełku. Po wyrównanym początku zatrzymaliśmy się na siedmiu bramkach. Kolejne zatrzymanie po jedenastu bramkach. Do końca pierwszej połowy goniliśmy wynik. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 17:14. Druga połowa to pasmo naszych błędów, niedokładnych podań i masa zmarnowanych stuprocentowych sytuacji.

Trwała walka bramka za bramkę, jednak Ełczanie nie oddali uzyskanej przewagi. Doświadczenie górą. Przegraliśmy 37:29. Jednak walki młodym zawodnikom z UKS Jaćwingowie nie można odmówić.Serdecznie dziękuję Naszym Gołdapskim kibicom za przybycie i wsparcie. Już za tydzień 12 listopada na własnym parkiecie podejmiemy drużynę Bestios Białystok.

13 komentarzy do “Szczypiorniści z UKS Jaćwingowie Gołdap przegrywają na wyjeździe

1. Byłem, widziałem chłopaki walczyli do końca. Widać, że Ełk to doświadczona drużyna. Drugi bardzo dobry mecz. Czekam na sobotę na mecz z Białymstokiem. Wszystkim polecam piłkę ręczną, emocje nie do opisania.

Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
  2. Ktoś tu kiedyś obiecał przybliżyć nam tą drużynę.

1. Anonim

Na ich facebooku widziałem cały skład opisany

3. Tałant

Chciałbym dowiedzieć się czy szczypiorniści mogą liczyć na takie wsparcie jak piłkarze. Chyba nie wszyscy wiedzą, że byle trener dostaje poza konkursem (!) minimum 1000 zł na rękę przez OSiR a trenujący tam mają za darmo wszystko – buty, dresy, stroje, stadion, halę, basen, wyjazdy itd. To wszystko poza konkursem! w którym musza startować wszystkie pozostałe kluby, w tym piłkarze ręczni, pływacy, siatkarze. SKANDAL!
    Panowie szczypiorniści, gratuluję pasji, zaangażowania, prawdziwego charakteru. Powodzenia. Niedługo do wyborów i los się odmieni!

1. kibic

A kto Ci na to odpowie? Kto u nas zna się na sporcie? Pół roku przed wyborami ich zauważą bo to potężna ekipa wyborców.

4. Anonim

Aż miło się patrzy na zaangażowanie młodych zawodników i przede wszystkim trenera. Panowie robicie dobrą robotę. Nieważny wynik, ważne że walczyliscie do końca

1. Donaldinio

Można się dowiedzieć, kto jest trenerem tej drużyny?

1. Prezesem Klubu i trenerem z licencją B jest Andrzej Sztuk

5. kibic

Ci chłopcy i dzieci jeszcze płacą za wynajem hali. Przecież oni reprezentują nasze miasto. Ciułają po parę groszy by móc grać! Wstyd droga władzo!!!! Jedna osoba to prowadzi, to jest pasja.

6. wolę piłkę nożną

przypomnijcie sobie radnych parę miesięcy przed wyborami jak robili z siebie celebrytów i pokazywali się wszędzie.Gołdapskie portale przesycone były radymi z rodzinami. a teraz ….

7. Antek

” Druga połowa to pasmo naszych błędów, niedokładnych podań i masa zmarnowanych stuprocentowych sytuacji.”

Oj to może jesteście tak słabą drużyną, że nie warto was finansowo wspierać? Może warto dawać pieniądze na inne lepiej spisujące się gołdapskie drużyny?

1. Moim zdaniem aluzja co najmniej niefortunna. Czy lokalny sport i rekreacja to tylko zwycięstwa? Ponadto nie zaszkodzi jak autor komentarza bliżej się przyjrzy tej świetnej lokalnej inicjatywie.