Spotkanie z mistrzem

Na zaproszenie klubu „Husaria” Gołdap seminarium bokserskie poprowadził w Gołdapi Mariusz Wach – bardzo znany pięściarz zawodowy nie tylko w Polsce ale również na świecie. Mariusza znamy jako jednego z nielicznych Polaków, który mógł stoczyć pojedynki z jednym z braci Klitschko. Na zaproszenie „Husarii” Gołdap udział wziął również klub bokserski z Suwałk oraz klub MMA z Węgorzewa.

 

W niedzielę 5 listopada na hali OSiR w Gołdapi we współpracy z gołdapskim OSiR-em oraz burmistrzem Tomaszem Luto odbył się jeden trening otwarty, by mieszkańcy mieli możliwość zobaczenia samego mistrza. Głównym celem było tak naprawdę pokazanie, że do tak wspaniałego miasta, jakim jest Gołdap może przyjechać tak znany zawodnik światowego formatu. Młodzi zawodnicy mogli dzięki temu nie tylko zobaczyć mistrza, ale dzięki jego postawie nabrać jeszcze większej motywacji do treningów.

Takie spotkania również promują nasze miasto oraz dają możliwość poznania różnych ciekawych osób. Spotkania nie odbyłyby się, gdyby nie wsparcie sponsorów, którzy zawsze bezinteresownie wspierają klub.

 

(Red. „Husaria” Gołdap)

Powiązane artykuły