Kto jest godny naśladowania?

Zbliża się Dzień Wolontariusza, dzień, w którym uroczyście możemy podziękować wszystkim wolontariuszom za ich wysiłek, pracę, okazane serce i poświęcony czas. Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi, organizuje konkurs po raz czwarty i czeka na nominacje do tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”.

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zachęcamy wszystkich mieszkańców, organizacje pozarządowe i instytucje do zgłaszania swoich kandydatów do konkursu o tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”. Zgłoszony może zostać każdy wolontariusz z powiatu gołdapskiego, który aktywnie działa wolontarystycznie na rzecz lokalnej społeczności. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia 2016 do godziny 20.00 pod adresem partnerstwo_ sztuk @op.pl.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia 2016 o 17.00  w sali widowiskowej Domu Kultury,  podczas uroczystości obchodów Dnia Wolontariusza.

Konkurs „Wolontariusz Godny Naśladowania” realizowany w ramach projektu: „Wolontariusz to Ty i Ja to My” dofinansowany ze środków Gminy Gołdap i Starostwa Powiatu Gołdapskiego.

Załączniki:

regulamin-konkursu-wol-godny-nasladowania

formularz

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Kto jest godny naśladowania?

 1. Szarek

  Wszystko dobrze, ale czy to tak być powinno, że ten konkurs jest ciągle zawłaszczany tylko przez „Partnerstwo Sztuk”?. Czy tym konkursem nie powinna zająć się jakaś szersza instytucja, może nawet Urząd Miasta? Bo w tej sytuacji jaka jest to tak jakby ktoś sam sobie nagrodę przyznawał . Już nie mówiąc, że lansuje się tu tylko jedną organizację. Coś tu nie tak!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Janina

   Pomysł genialny i symptomatyczny dla gołdapskiej „Dobrej zmiany”:-) Nie dosyć, że burmistrz zaprasza na plakatach na imprezy, których nie organizuje (bo organizują określone instytucje, niestety coraz mniej samodzielne), to jeszcze niech urząd zajmie się ogłaszaniem konkursów przypisanych NGO-som. Już nawet na niektórych wpisach o działaniach finansowanych z tak zwanego „korkowego” piszą „dofinansował burmistrz Gołdapi Tomasz Luto”. Z prywatnej kieszeni nie finansuje tylko z pieniędzy podatników. Dobrze, że ktoś w ogóle zainicjował ten konkurs i „Partnerstwo Sztuk” ma do tego prawo.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Remigiusz

  Nie rozumiem wpisu Szarek.
  Pretensja o co i do kogo. Proszę ewentualnie wejść w kontakt np. z Urzędem Miasta i złożyć propozycję pomocy zorganizowania konkursu o którym wyżej mowa.
  Z tego co napisał pan Szarek wynika ,że wyznaje on zasadę ” żadnej pracy się nie boję,dajcie ludzi to się zrobi ” .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...