Ze Starostwa: Oficjalne rozpoczęcie Programu Gołdapska Karta Seniora

W czwartkowe popołudnie, 1 września, starosta gołdapski Andrzej Ciołek spotkał się seniorami, którzy zgłosili chęć udziału w Programie Gołdapska Karta Seniora. Starosta wręczył pierwsze kilkadziesiąt kart, upoważniających ich posiadaczy do skorzystania z promocji i ofert przygotowanych przez Partnerów Programu. Starosta podziękował przedsiębiorcom, którzy przystąpili do Programu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i zakończyło się poczęstunkiem przy kawie i herbacie.

 

Program Gołdapska Karta Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego. Jego celem jest aktywizacja społeczna tychże seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert świadczonych przez partnerów programu. Seniorzy po okazaniu Gołdapskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez partnerów specjalnie dla nich.

 

Partnerzy otrzymają naklejkę informującą o honorowaniu Gołdapskiej Karty Seniora, która będzie umieszczona w widocznym miejscu danego sklepu czy przedsiębiorstwa.

 

Zapraszamy firmy do współpracy poprzez przygotowanie specjalnej oferty lub dostosowanie już istniejącej oferty dla seniorów. Oferta ta może dotyczyć: zniżek na usługi/produkty, bezpłatnych wejść/usług na wybrane produkty/usługi, innych promocji.

 

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem  tel. 087 615 44 16, e-mail: karina.derek@powiatgoldap.pl.

 

Formularze dla przedsiębiorców i wnioski dla seniorów oraz wykaz Partnerów, którzy udzielają seniorom zniżek znajdują się na stronie: http://powiatgoldap.pl/oficjalne-rozpoczecie-programu-goldapska-karta-seniora/


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Ze Starostwa: Oficjalne rozpoczęcie Programu Gołdapska Karta Seniora

  1. 60+

    Panie starosto mam nadzieję że wszystkich seniorów traktuje pan jednakowo i wszystkich przyjmie pan w starostwie i uhonoruje kartą!!!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...