Z Urzędu Miejskiego: Spotkanie z panią senator

W niedzielę burmistrz Gołdapi Tomasz Luto rozmawiał na temat małego ruchu granicznego z senator Rzeczypospolitej Polskiej Małgorzatą Kopiczko. Podczas spotkania gospodarz miasta przedstawił sytuację Gołdapi i jej mieszkańców.

Zdaniem burmistrza zawieszenie funkcjonowania małego ruchu granicznego może trwale pogorszyć sytuację gospodarczą regionu. Te argumenty znalazły zrozumienie u pani Senator. Tomasz Luto liczy na szybkie wznowienie funkcjonowania umowy i podejmuje właściwe ku temu działania. (Red. Urząd Miejski w Gołdapi)


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Spotkanie z panią senator

 1. zapamiętamy

  Te argumenty znalazły zrozumienie u pani Senator.
  co to znaczy znalazły zrozumienie?!?!?!?!?!
  proszę powiedzieć czy pani kopiczko nomen omen z PIS powiedziała otwarcie „Tak macie racje prezes permandoli i ma was w du…” czy może powiedziała ” jestem senatorem tylko biorę kasę i nic mnie to nie obchodzi PS. prezes kazał przyjechać i głupio się uśmiechać – głupi lud tego nie zrozumiii”

 2. Franek

  Nie strasz,nie strasz bo wiesz co moze sie wydarzyc.Pretensje miej to tych ktorych wybierales.Radze abys zachowywal sie w sposob kulturalny.Czyta twoje wypociny caly swiat(wielu Polakow na obczyznie),wsrod ktorych przebywam .Duzo jest Goldapian,ktorzy pamietaja mieszkancow tego miasta z okresu w ktorym pomagali sobie,a nie ujadali w chamski sposob.
  Narodzie Polski co sie z toba stalo..

 3. zapamietamy

  taki jesteś mądry Franek. Prawdziwi POLACY zostali w kraju i robią wszystko – chociaż jest ciężko aby godnie żyć. A wy jak te szczury z okrętu uciekliście.

 4. Franek

  Trafiles jak kula w plot.Przepracowa lem dla miasta I powiatu goldapskie zawodowo przez 47 lat I jako uczen przy odgruzowaniu miasta przez lat 5. Teraz stac mnie na spedzenie urlopu w USA i Kanadzie’ A ty jako pasozyt -kombinator korzystasz z tego co zostalo zrobione w Goldapi, przez moje pokolenie i pokolenie moich rodzicow.
  Ty jestes prawdziwy Polak ? Jestes chlopczykiem w krotkich spodenkach

 5. zapamiętamy

  Radze abyś zachowywał się w sposób kulturalny. pasożyt -kombinator. nie ujadali w chamski sposób.
  Kim jesteś aby mnie oceniać dziadku. ?!?!?!?!?!?
  Pracuję uczciwie już 30 lat, do Rosji nie jeżdżę bo nie chcę, nie należę do żadnej partii, zwiedzam Europę dla przyjemności bo ciężko pracuję.
  Towarzyszu nie obrażaj nas Polaków.

 6. Anonim

  Otrzymales to na co zasluzyles To ty obraziles mnie nazywajac szczurem ucieklym z tonacego okretu. Oczywiscie jest to pomowienie Nastepnie piszesz jeszcze bardziej obrzydliwe zdanie.
  „Towarzyszu nie obrazaj Polakow. Wyrazu towarzysz uzywa wszelkiej masci lewactwo ,do ktorego nalezy zaliczyc twoja osobe
  Nigdy nie bylem w Polskich Zdrajcach Pacholkach Rosji (PZPR)