Z Urzędu Miejskiego: Refundacja na przebudowę drogi

Wczoraj burmistrz Tomasz Luto oraz skarbnik Joanna Łabanowska podpisali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego umowę o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W ramach umowy gmina Gołdap otrzyma w formie refundacji 2 318 345 zł na przebudowę drogi gminnej nr 137008 N Rostek – Kośmidry o długości 3,180 km. Kwota ta będzie stanowić 63,63% poniesionych kosztów. Przewidywany termin realizacji zadania to koniec 2017 roku. (Red. Urząd Miejski w Gołdapi)


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Refundacja na przebudowę drogi

 1. Anonim

  „W czwartek Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego podpisał z samorządami 182 umowy na dofinansowanie inwestycji w ramach konkursu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”Pieniędzy wystarczyło na podpisanie umów z 17 powiatami i 65 gminami. .”
  http://www.polskieradio.pl/42/4265/Artykul/1659585,Blisko-130-mln-zl-z-PROW-na-budowe-i-modernizacje-drog-na-Warmii-i-Mazurach

  Gmina skorzystała. Czy starosta gołdapski występował z wnioskiem do marszałka, a jeżeli nie to dlaczego??? Droga powiatowa Gołdap – Rogale – Rapa czeka na remont. Tak samo droga powiatowa Rogale – Ziemiany – Banie Mazurskie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. maja1

   Starosta nie ma czasu na „głupoty” on ma medale…!
   brak słów…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. kazek

   To burmistrz zaszalał. Na 182 zaakceptowanych wniosków dla 20 miast wywalczył 1 (słownie: jeden). I to się nazywa sukces – propagandowy.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. mirek

  Dlaczego akurat ta droga? Ilu mieszkańców z niej korzysta? Jakie są kryteria budowy dróg w gminie? Czy burmistrz jest mieszkańcem sąsiedniej wsi? Czy brat pani sekretarz prowadzi prywatny biznes przy owej drodze? Głosowałem na Luto bo chciałem przejrzystego wydatkowania pieniędzy i inwestycji poparte rachunkiem ekonomicznym. Po paru miesiącach stwierdzam, że to nie ten gospodarz na którego czekałem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Bronek z Wronek

  A mieszkańcy Galwieć uwierzyli w szumne obietnice pana burmistrza.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. bialy

  Ale z was buraki, nienawiść do burmistrza niepoparta jakimikolwiek logicznymi argumentami graniczy z paranoją.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Nela

  Czy to prawda co mówią, że pani skarbnik gminy już ma dość i zamierza zmienić pracę?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Iza

  Faktycznie w urzędzie i tak rządzi i decyduje pani sekretarz Ania R. w konsultacji z burmistrzem.Stanowisko skarbnika jest więc chyba zbędne.
  Podobnie jest w starostwie ,gdzie rządzi i decyduje Miros .
  Co tu się dzieje?.Nie mamy gospodarzy więc już powinniśmy szukać dobrych kandydatów na najważniejsze stanowiska .Wiadomo ,że korytko jest małe i wąskie dlatego należy spodziewać się bezpardonowej walki.Mam nadzieję ,że i MIros ,Luto,Ciołek czy Pianka są tak skompromitowani ,że do głowy im nie przyjdzie startować ? Najbliższe wybory ,to musi być rewolucja,która wymiecie cwaniaków,nieudaczników i dawnych towarzyszy PZPR .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...