Zatrzymano 4 pijanych kierowców

sgW minionym tygodniu funkcjonariusze z W-MOSG zatrzymali 4 pijanych kierowców. Zatrzymani mężczyźni to kierowcy samochodów osobowych, motoroweru, a jeden z nich to rowerzysta z powiatu gołdapskiego. 

Pierwszy przypadek dotyczył zatrzymania kierowcy, który w godzinach popołudniowych 23 lipca kierował samochodem osobowym marki Opel Corsa. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie, na jednej z dróg powiatu braniewskiego zauważyli pojazd w rowie. Okazało się, że oplem podróżowało 5 osób, które stały już na zewnątrz. Do kierowania pojazdem przyznał się 21-letni mieszkaniec Braniewa, który miał prawie 3 promile alkoholu.

Natomiast 27 lipca funkcjonariusze SG z Bezled zatrzymali w trakcie kontroli granicznej pijanego 37-letniego kierowcę rometa (motorower) oraz 40-letniego kierowcę volkswagena. W obu przypadkach podroż zakończyła się wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Kolejny zatrzymany (27 lipca) nietrzeźwy kierowca to rowerzysta. Patrol funkcjonariuszy z Dubeninek podczas kontroli drogowej wyczuł woń alkoholu i przekazał mężczyznę miejscowej Policji. Okazało się, że badanie alkomatem potwierdziło, że 44-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego był pijany.

(Za: http://www.wm.strazgraniczna.pl/wm)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zatrzymano 4 pijanych kierowców

  1. gołdapiak

    Redakcjo mało interesujące te newsy, co ludzi z naszego terenu obchodzi ze straz graniczna zatrzymala pijanych gdzies kolo braniewa czy bezled, jeszcze zeby to dotyczyło naszego terenu to mozna zrozumieć