Kreator stron internetowych dostępny na pl.mfirma.eu

Może to się wydać dziwne, ale zdarzają się jeszcze firmy, zwłaszcza nowe, które nie mają jeszcze stron internetowych, albo posiadają je z przestarzałym interfejsem i zbędnymi udziwnieniami. Nie jest też uzasadnieniem to, że firma właśnie startuje i dlatego nie ma jeszcze strony, ponieważ konfrontację z klientem i wejście na rynek właściwie najlepiej jest rozpocząć od uruchomienia własnego portalu i promocji w internecie.

Masz przynajmniej dwa wyjścia

Zatem rozsądny przedsiębiorca jak najszybciej poszuka specjalisty w dziedzinie kreowania i opracowania portali oraz stron internetowych. I ma on przynajmniej dwa wyjścia – firma wykonuje mu stronę dedykowaną i przystosowuje konkretny CMS, albo przedsiębiorca skorzysta z kreatora stron internetowych. To drugie wyjście może okazać się również właściwym o ile wybierzemy odpowiednie narzędzie, a właściwie kompleks narzędzi.

zrzut

Szukaj internetowej usługi kompleksowej

I taki kompleksowy, uniwersalny zestaw zapewniający profesjonalną reklamę twojej firmy znajdziesz na portalu mamfirme.pl

Po wejściu na portal możesz najpierw przejrzeć setki gotowych szablonów z podziałem na branże. Każdy szablon zawiera podstrony, między innymi: o nas, kontakt, cennik i galerię. Zaplanowane treści wprowadzisz błyskawicznie, na dostatek interfejs możesz uzupełnić o swoje ulubione narzędzia, choćby komunikator lub ankiety. Możesz również dodawać pliki audio i video.

Dzięki przyjaznemu interfejsowi portalu widzisz niemal od razu, że nie poprzestaniesz tylko na wyszukaniu konkretnej grafiki i layoutu, tylko przy okazji będziesz mógł skorzystać z pomocy przy pozycjonowaniu, co jest nie mniej ważne niż posiadanie strony.

Sklep internetowy

Aplikacją, a właściwie podstroną, której nie może ominąć żaden współczesny przedsiębiorca, jest sklep internetowy. Przecież coraz więcej osób, by dokonać zakupów, nie wychodzi w tym celu z domów, tylko nabywa niezbędne rzeczy przez internet korzystając ze sklepów internetowych.

Na portalu  mamfirme.pl znajduje się świetny i łatwy kreator sklepu internetowego. W pierwszej kolejności należy zalogować się na konto w pl.mfirma.eu. Jeśli jeszcze nie posiadamy konta musimy założyć konto wraz ze stroną. Następnie przechodzimy do edycji strony. Aby włączyć sklep na naszej witrynie pl.mfirma.eu należy utworzyć zakładkę Cennik. Dalej mamy wskazówki krok po kroku.

Skorzystajmy z poradnika

Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni jak nazwać swoją stronę i w jakim kierunku pójść w aspekcie layoutu pl.mfirma.eu przygotowała przejrzysty poradnik, gdzie można znaleźć wskazówki dotyczące między innymi planowania strony, wyboru layoutu, a nawet promocji.

Można też, zanim skorzystamy z poradnika, wejść na jedną z zakładek na górnym pasku i obejrzeć przykłady stron klientów mamfirme.pl


Porady

Powiązane artykuły