Przeprowadzka do innego kraju

Planując przeprowadzkę za granicę musimy mieć na uwadze kilka aspektów. Z jednej strony jest to bardzo ważna kwestia pokonania barier psychologicznych, z drugiej aspekty praktyczne przeprowadzki – zatem wszelkie niezbędne formalności i przewóz rzeczy.

przeprowadzki do innego krajuCzasem zabieramy tylko rzeczy osobiste, ale bywa, że przewozimy ze sobą również meble lub na przykład prywatną bibliotekę. Takim przewozom służą specjalistyczne firmy i niektóre mają już w tym względzie spore doświadczenie, choćby firma Jupiter – transport, przeprowadzki. Z oferty Jupitera klienci korzystają z powodzeniem już od dwudziestu lat.

Jupiter nie tylko organizuje przeprowadzki klientom prywatnym – specjalizuje się również w przeprowadzaniu firm, między innymi – biur, sklepów, magazynów i archiwów. Dysponując specjalistycznym sprzętem ekipa wykwalifikowanych pracowników zapewni transport rzeczy nieporęcznych i ciężkich, choćby – fortepianu, pianina, sejfu i kasy pancernej. w razie potrzeby jest nawet możliwość utylizacji mebli lub sprzętu AGD i RTV.

Pomogą nie tylko w transporcie

Przeprowadzka to nie tylko załadowanie i przewiezienie sprzętu lub wspomnianej biblioteki. Zbyt poważną sprawą jest wyjazd za granicę na stałe lub na dłuższy pobyt, dlatego warto jest to wcześniej odpowiednio precyzyjnie nie zaplanować. Toteż Jupiter przed przeprowadzką doradzi i pomoże w załatwieniu niezbędnych formalności, także dokumentów przewozowych poza obszarem Unii Europejskiej.

Wraz z niezbędnymi czynnościami logistycznymi Jupiter oferuje:

–  dostarczenie materiałów do pakowania;

–  pakowanie całości mienia;

–  demontaż mebli i sprzętów;

–  załadunek oraz zabezpieczenie na czas transportu;

–  bezpieczny transport w wyznaczonym czasie;

–  rozładunek w miejscu docelowym;

–  montaż oraz rozstawienie wszelkich mebli i sprzętów;

–  sprzątanie po przeprowadzce.

Zapewniają możliwość magazynowania i specjalistycznego zabezpieczenia

Bywa, że klient nie ma jeszcze dostosowanego nowego miejsca pobytu do przywiezienia mebli, a zaszła konieczność wykwaterowania i zabrania rzeczy z aktualnego mieszkania lub wynajętego biura. W takiej sytuacji pomocą służy również Jupiter – w magazynach firmy można (nawet na czas nieokreślony) przechować meble lub urządzenia. Dodatkowo zapewnione jest ubezpieczenie i stała kontrola.

Warto dodać, że specjalistyczna flota Jupitera dostosowana jest również do przewozu rzeczy lub artykułów wymagających szczególnych zabezpieczeń, choćby zamrożenia lub przewozów na wieszakach.

Klient ma również możliwość śledzenia transportu na bieżąco w czasie rzeczywistym. Stali klienci mogą skorzystać z ofert specjalnych oraz zniżek na długich trasach.

Dokładną ofertę Jupitera znajdziemy na:

http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe


Porady

Powiązane artykuły