„Noc w Bibliotece” na bis

noc (1)Z 22 na 23 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyła się kolejna „Noc w Bibliotece”, w której wzięło udział 18 osób.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00 wspólnym czytaniem bajek dla najmłodszych. Następnie dzieci zagrały w „Wisielca” – grę towarzyską polegającą na odgadywaniu słów. Zabawa ta przyniosła uczestnikom wiele frajdy i tak im się spodobała, że nie mieli ochoty jej przerywać.

Z kolei bieganie w tunelu animacyjnym – choć było bardzo wyczerpujące – wywołało uśmiech na twarzyczkach maluszków. Kolejną atrakcją była możliwość zagrania w gry planszowe, które tym razem na nockę przyniosły ze sobą dzieci. Wszyscy bardzo przeżywali swoje wzloty i upadki podczas toczonych rozgrywek. Dopiero burczące brzuchy i zapach pizzy od pana Karola z miejscowej piekarni, zmusiły dzieci do zakończenia zabaw. Po zapadnięciu zmroku odbył się seans filmowy, który trwał do białego rana. Oglądano „Wielką Szóstkę”, „Angry Birds” i „Madagaskar 3”. O 5.30, po nocy pełnej wrażeń, uczestnicy położyli się spać. Dużym wyzwaniem dla rodziców było wyrwanie dzieciaczków z objęć Morfeusza i zobaczenie ich w tym trudnym dla nich momencie.

W związku z tym, że „Noc w Bibliotece” cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców, planujemy zorganizować jeszcze jedną nockę w sierpniu, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

noc (2) noc (3) noc (4) noc (5) noc (6) noc (7) noc (8) noc (9) noc (10)


Aktualności

Powiązane artykuły