Policjanci będę czuwać nad bezpieczeństwem podczas tegorocznych Dni Gołdapi

gwiazda_goldapiMiejscowi policjanci podczas tegorocznych Dni Gołdapi przez dwa dni będą dbać o ład i porządek oraz o bezpieczeństwo tutejszych mieszkańców, turystów i przyjezdnych gości. Podczas imprezy funkcjonariusze będą wspierani przez funkcjonariuszy z Węgorzewa i służby gołdapskiej Straży Miejskiej. Mundurowi będą patrolować miasto i okolicę oraz kontrolować ruch na drogach.

 

Już dzisiaj  15 lipca rozpoczynają się obchody tegorocznych Dni Gołdapi. Przez dwa dni koncertowania gołdapscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców, turystów i przyjezdnych gości. W tym czasie miejscowych funkcjonariuszy wspierać będą służby gołdapskiej Straży Miejskiej oraz funkcjonariusze z Komendy Policji z Węgorzewa.

Na ulicach patrole piesze pilnować będą ładu i porządku, natomiast  na drogach o bezpieczeństwo kierowców zadbają policjanci ruchu drogowego. W tym czasie mundurowi prowadzić będą wzmożone działania kontrolno – prewencyjne. Do walki z piratami drogowymi funkcjonariusze będą stosowali laserowe mierniki prędkości, a także elektroniczne analizatory wydechu do pomiaru stanu trzeźwości kierujących pojazdami. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły