Drewno, szyszki, trochę kleju…

warsztaty (13)Nie zawsze mamy czas, by usiąść, porozmawiać, czy zrobić coś razem, po prostu dla swojej przyjemności. W dniu 14 lipca w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Gołdap, na osiedlu „Pod lasem”, odbyły się warsztaty techniczne. Ich uczestnicy wykonywali ciekawe, niepowtarzalne pamiątki z drewna, sznurka, gałązek, szyszek, nasion i innych skarbów natury.

Wykorzystali do tego swoją wyobraźnię, ale też uczyli się nawzajem od siebie. Jak zauważyła pani Basia, uczestników warsztatów opanowała radość tworzenia. Powstały prace o różnych formach, m.in. kaczka, sowa, pan z brodą, obozowisko, fragment mazurskiego krajobrazu, ale również świeczniki i podstawki do napojów. Zajęcia zorganizowało Stowarzyszenie „Emerytowanych policjantów” w Gołdapi we współpracy z Nadleśnictwem Gołdap w ramach projektu „Działajmy razem”.

warsztaty (1) warsztaty (2) warsztaty (3) warsztaty (4) warsztaty (5) warsztaty (6) warsztaty (7) warsztaty (8) warsztaty (9) warsztaty (10) warsztaty (11) warsztaty (12) warsztaty (14)  warsztaty (16) warsztaty (17) warsztaty (18) warsztaty (19) warsztaty (20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt „Działajmy razem” realizowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Małgorzata Wojciechowska-Gutowska


Aktualności

Powiązane artykuły