KINO POD GWIAZDAMI – przystanek GOŁDAP za nami

kino (2)Plenerowe seanse na świeżym powietrzu, konkursowe emocje i niekończąca się lista filmowych atrakcji – tak Gołdap wspomina trzecią edycję KINA POD GWIAZDAMI Banku BGZ BNP Paribas. W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”.

Mieszkańcy Gołdapi poczuli się, jak gwiazdy filmowe dzięki zdjęciom na ściance Green Box, sprawdzili, jak prezentują się na okładce magazynu „Gwiazdy”. Chętnie uwalniani również emocje w specjalnym konkursie Kina pod Gwiazdami stając się częścią ogólnopolskiego materiału. Właśnie w ramach tego konkursu „Wyraź emocje” można zostać posiadaczem nagrody w postaci Kina domowego lub nagród pocieszenia – aparatów Fujitsu Instax Mini.
Każdy, kto odwiedził strefę Kino pod Gwiazdami 2016, wypełnił kupon konkursowy, trafnie oszacował ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli, może wygrać wycieczkę na Zanzibar.
Najmłodsi spróbowali swoich sił jako animatorzy grafik. Każdy z nich mógł stworzyć fragment historii Animka BGŻ BNP Paribas. – Okazało się, że to wcale nie jest tak trudne, jak myślałam. Chciałabym robić podobne rzeczy w domu – komentuje Marysia, jedna z najbardziej aktywnych uczestniczek zabawy. Poznając „abc” pracy przy animacjach, odkryła w sobie nową pasję.
Warsztaty malowania twarzy przeniosły najmłodszych do filmowej dżungli. Najpopularniejszym motywem okazał się tygrys.

KINO POD GWIAZDAMI to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej informacji o kolejnych przystankach można znaleźć na: www.kinopodgwiazdami2016.pl. Trasa potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.
kino (1) kino (3) kino (4) kino (5) kino (6)


Aktualności

Powiązane artykuły