Policjanci na rodzinnych festynach

Kozaki (7)Gołdapscy funkcjonariusze w miniony weekend wzięli udział w festynach zorganizowanych na terenie powiatu. Wydarzenia te były doskonałą okazją do promowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.  Policjanci zapewnili uczestnikom wiele atrakcji takich jak odciski linii papilarnych czy zabawy z autochodzikiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali odblaskowe gadżety.

W sobotę (11.06.16) w Galwieciach oraz w niedzielę (12.06.16) w Kozakach policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wzięli udział w rodzinnych festynach. Była to doskonała okazja, aby najmłodsi mogli poznać bliżej policjantów i ich pracę oraz przypomniały sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podczas imprez funkcjonariusze zapewnili maluchom wiele atrakcji, wśród których najpopularniejszy był autochodzik. Młodsi i starsi uczestnicy„śmigali” wozem policyjnym i strażackim poznając przy tym świat znaków i symboli drogowych oraz ucząc się prawidłowych postaw na drodze.

Ponadto każdy z uczestników zabaw otrzymał element odblaskowy a chętni mogli odbić na pamiątkę odciski swoich palców. (Red. KPP Gołdap)

Galwiecie (2) Kozaki (1) Kozaki (2) Kozaki (6)


Aktualności

Powiązane artykuły