„DWÓJKA” informuje: ELEKTROŚMIECI ZBIERAMY RAZEM O ŚRODOWISKO DBAMY

elektrosmieci (11)Do naszej gołdapskiej ekodrużyny należy już wielu mieszkańców. Wszyscy wiedzą, że akcja GOŁDAP, MIASTEM BEZ ELEKTROŚMIECI w naszej szkole trwa stale bez względu na porę roku:) Może być tylko bardziej lub mniej intensywna, ale to zależy tylko od nas. Czy mamy ochotę na robienie porządków czy też w danej chwili jej nie mamy:)

Jeżeli czujesz potrzebę przewietrzenia swojego domu, wyniesienia starych, zużytych, zepsutych elektrośmieci lub chcesz pozbyć się zużytych baterii przynieś je na naszą ostatnią w tym roku szkolnym zbiórkę 11 czerwca 2016roku – (wyjątkowo w sobotę plac obok szkoły).
Będziemy czekać od godziny 10.00 do godziny 14.00.
Takie działanie zwiększa liczbę zbieranych elektrośmieci i przybliża naszą szkołę do upragnionych pomocy dydaktycznych i niespodzianek.

Jeżeli nie zdążysz w czerwcu przynieś w wakacje.
Pamiętaj SP2 czeka zawsze od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00
Przyjdź, przynieś, przywieź!
Dołącz do naszej gołdapskiej ekodrużyny:)
Weź przykład z innych gołdapian i mieszkańców naszego regionu:)
elektrosmieci (1) elektrosmieci (2) elektrosmieci (3) elektrosmieci (4) elektrosmieci (5) elektrosmieci (6) elektrosmieci (7) elektrosmieci (8) elektrosmieci (9) elektrosmieci (10) elektrosmieci (12) elektrosmieci (13) elektrosmieci (14) elektrosmieci (15) elektrosmieci (16)

Nie zwlekaj, warto:)

KLUB NASZEJ ZIEMI PRZYJACIELE PRZYRODY PRZY SP2 GOŁDAP


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “„DWÓJKA” informuje: ELEKTROŚMIECI ZBIERAMY RAZEM O ŚRODOWISKO DBAMY

  1. Marta

    Brawo SP 2. Gratuluję ciekawych i mądrych inicjatyw.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...