Był to dzień pełen niespodzianek

kozaki (1)Na terenie Świetlicy wiejskiej w Kozakach odbył się jak co roku kolejny Dzień Dziecka. Organizatorami byli: starosta Andrzej Ciołek, radna Rady Miejskiej Janina Pietrewicz i sołtys sołectwa Kozaki Karol Szyszko. Wtym dniu nie zabrakło atrakcji, a uśmiech gościł na wszystkich twarzach.

Swoją obecnością zaszczycili nas – burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek. Dzieci mogły brać udział w konkursach i zawodach, skorzystać z malowania twarzy oraz pobawić się z klaunami Felkiem i Pelagią. Każde dziecko dostało upominek z loterii za jeden uśmiech. Bardzo dużą atrakcja była zabawa zorganizowana na samochodzikach-jeździkach, przez policjantów z KPP Gołdap.

Całe boisko przy świetlicy wypełniło się tańczącymi osobami, gdy zaczął się warsztat zumby. Przez całą imprezę napoje, słodkości własnoręcznie wypiekane i nie tylko oraz kiełbaski z ogniska były rozdawane dla każdego uczestnika imprezy.

Wszystkie atrakcje budziły wiele emocji gdyż razem z dziećmi w zawodach brali udział dorośli. Był to dzień pełen niespodzianek a dobry humor dopisywał każdemu. Dzień dziecka trwał od godziny 10:00 do godziny 17:00. Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego święta.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę.
Janina Pietrewicz

 

kozaki (2) kozaki (3) kozaki (4) kozaki (5) kozaki (6) kozaki (7) kozaki (8)kozaki (1) kozaki (2) kozaki (3) kozaki (4) kozaki (5) kozaki (6) kozaki (7) kozaki (8) kozaki (9)

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Był to dzień pełen niespodzianek

  1. dociekliwy

    A za co w tym organizowaniu odpowiadali osobiście starosta Andrzej Ciołek i sołtys sołectwa Kozaki Karol Szyszko? Jaki mieli wkład oprócz obecności?