Będzie się działo w Górnem

plakat_poziom1Konkurs plastyczny, kulinarny, a nawet bieg – to niektóre atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy festynu ekologicznego ZIELONA MOC, który odbędzie się 4 czerwca w Górnem.

 

Konkurs plastyczny – „Widzisz pożar – zadzwoń, a może uratujesz ludzkie życie”. Udział w nim mogą wziąć dzieci i młodzież oraz twórcy amatorzy. Konkurs prowadzony jest dwóch kategoriach: I – szkoła podstawowa, II – gimnazjum. Prace należy dostarczyć organizatorowi do 30 maja.

 

Konkurs kulinarny – „Górnieński przysmak”. Konkurs skierowany jest do gospodyń gospodarzy domowych. Polega na przygotowaniu potrawy z ekologicznych produktów i przyniesieniu na wydarzenie, zaprezentowanie jej przed komisją konkursową. Zgłoszenia udziału w konkursie do 30 maja.

 

Europejski Bieg Mazurski – udział w nim mogą wziąć wszyscy miłośnicy biegania. Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: osoby od dziewiątego do szesnastego roku życia oraz osoby powyżej szesnastego roku życia. Zgłoszenia od godziny 15.00 w dniu 4 czerwca 2016 na placu przy remizie OSP Górne.

 

Organizatorzy zachęcają do udziału w poszczególnych konkursach, za pierwsze trzy miejsca przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów w regulaminach konkursu!

b

k1

k2

k3

p1

p2

plakat_poziom1

 

Powiązane artykuły