U nas dużo się dzieje… Husaria Gołdap z profesjonalnym ringiem

husaria (14)W kwietniu w „Husarii” wiele się działo. Niżej kronika wydarzeń.

SZKOLENIE W MISTRZOWSKIM GRONIE

2 kwietnia 2016 r. PGE Warszawa, trenerzy Damian Szafran oraz Michał Piszczek po raz kolejny wyruszyli poszerzać treningowe horyzonty i nabywać cenną wiedzę od specjalistów uznanych na arenie międzynarodowej. Uczestnictwo w forum MMA było olbrzymim doświadczeniem związanym tylko i wyłącznie ze sportami walki. W przerwach spotkać było można wielkie gwiazdy światowego formatu w sportach walki.

 

MISTRZOWSKIE SPOTKANIE W PŁOCKU NA ZAPROSZENIE PANI RENATY DĄBROWSKIEJ-PASTERKIEWICZ

7 kwietnia 2016 r. Płock , Damian Szafran i Jacek Jasion (którzy sięgnęli w swoich kategoriach po tytuły mistrzów Europy w kickboxingu), a także Przemysław Opalach (mistrz świata federacji WBF) oraz Bartosz Kwolek (jeden z najlepszych siatkarzy młodego pokolenia, MVP ubiegłorocznych Mistrzostw Świata Kadetów) – spotkali się z podopiecznymi III LO im. Marii Dąbrowskiej w Płocku.

Mistrzowie stawili się na zaproszenie organizatora – pani Renaty Dąbrowskiej-Pasterkiewicz. Spotkanie było doskonałą okazją do zaszczepienia w młodzieży świadomości, że warto wyznaczać sobie wysokie cele i realizować swe marzenia.

 

NOWE UPRAWNIENIA KADRY TRENERSKIEJ HUSARII

17 kwietnia 2016 r. Olsztyn, Damian Szafran i Michał Piszczek odbyli pod okiem uznanego eksperta z Instytutu Edukacji i Sportu szczegółowe szkolenie z, coraz popularniejszego w Europie i USA, treningu funkcjonalnego w podwieszeniu.

Dymitr Plisak zdradził naszym trenerom wiele sekretów swojego warsztatu oraz dał kilka dodatkowych wskazówek, o które z pewnością niebawem wzbogacą się treningi Husarii Gołdap.

 

HUSARIA WZBOGACA SIĘ O PROFESJONALNY RING

Treningi sportów walki w gołdapskiej Husarii wchodzą w nowy etap. Niezmiernie miło nam Was poinformować, że zainwestowaliśmy w profesjonalny ring, dzięki któremu przygotowania naszych zawodników będą zdecydowanie bardziej efektywne (efektowne również).

Tego typu nabytek to także wielkie ułatwienie przy organizacji kolejnych imprez sportowych – na czym skorzysta nie tylko klub, ale i całe miasto (które – trzeba szczerze przyznać – solidnie pomogło nam finansowo przy realizacji tej inicjatywy).

Przy okazji – gorąco dziękujemy za całe wielkie wsparcie ze strony sympatyków Husarii Gołdap. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się sprawić, by nasz klub jeszcze wyraźniej zaznaczał się na sportowej mapie Polski!

 

GOŁDAPSKA HUSARIA TRENUJE Z GŁAŻEWSKIM

24 kwietnia 2016 r. Suwałki, reprezentacja Husarii Gołdap trenowała pod okiem czterokrotnego młodzieżowego Mistrza Polski, trzykrotnego Mistrza Polski seniorów w boksie amatorskim, międzynarodowego Mistrza Polski w wadze półciężkiej oraz byłego pretendenta do tytułu Mistrza Świata we wspomnianym limicie…

husaria (1) husaria (2) husaria (3) husaria (4) husaria (5) husaria (6) husaria (7) husaria (8) husaria (9) husaria (10) husaria (11) husaria (12) husaria (13) husaria (15) husaria (16) husaria (17) husaria (18) husaria (19)husaria (20) husaria (21) husaria (22) husaria (23) husaria (24) husaria (25)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “U nas dużo się dzieje… Husaria Gołdap z profesjonalnym ringiem

  1. SCORPIO

    TEGO NAM POTRZEBA W GOŁDAPI.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...