Obaj mieli po 2 promile

alcoblow 3 imagesWczoraj policjanci z gołdapskiej „drogówki” zatrzymali dwóch amatorów jazdy na „podwójnym gazie”, 39–letniego rowerzystę oraz 38-letniego kierowcę forda Focusa.

 

Wczoraj kilka minut przed 19:00 policjanci ruchu drogowego patrolując Grabowo gm. Gołdap zauważyli rowerzystę, który miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy.

Po zatrzymaniu okazało się, że był pijany. Alkomat u 39-latka wykazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo w trakcie kontroli wyszło również na jaw, że do maja br. cyklistę obowiązuje zakaz kierowania rowerami wydany przez olecki sąd.

Kilka godzin później na ul. Warszawskiej policjanci zauważyli bardzo wolno jadącego osobowego forda. Gdy zatrzymali auto do kontroli okazało się, że jego 38-letni kierowca był pijany. Badanie wykazało, że mieszkaniec Warszawy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz obaj kierowcy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Obaj mieli po 2 promile

  1. 70na godzinę????

    Panowie policjanci PROSZĘ zacznijcie kontrolować obwodnicę Gołdapi. W taki dzień jak wczorajszy (sobota) piękny i słoneczny po południu IDIOTA na motorze przez ok. 40 minut szalał po obwodnicy. Komisariat policji od obwodnicy w prostej linii to jakieś 250 metrów. Trzeba być głuchym aby nie słyszeć Idioty na pełnym gazie jeżdżącego przez ok 40 minut pod nosem komisariatu.
    P.S Są tego plusy – niedługo jakaś biedna osoba czekająca na przeszczep otrzyma pomoc od mieszkańca Gołdapi. Panowie motocykliści, woźcie przy sobie akt woli przekazania organów. I nie płaczmy potem że taki młody i do piachu.

  2. obserwator

    Pobieranie narządów powinno być obligatoryjne bez zgody ofiary wypadku i jego rodziny!