Wyniki Halowych Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

halowaW piątek 18 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbyły się XIII Halowe Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych. Konkurencje, w jakich zawodnicy brali udział to: bieg płaski na 25m, bieg na 3 okrążenia, bieg na 5 okrążeń, skok wzwyż, sztafeta 4x100m oraz pchnięcie piłką lekarską.
W każdej kategorii najlepsi otrzymali medale i dyplomy, zaś w punktacji drużynowej szkoły otrzymały puchary. Najwięcej punktów uzbierało Gimnazjum nr.1 w Gołdapi.
Emocji nie brakowało od początku zawodów. Już w pierwszej konkurencji w biegu płaskim na 25m o tym kto zwyciężył i to jak układały się kolejne miejsca organizatorzy zmuszeni byli odczytać z zapisów kamery. Jednak wisienką na torcie okazała się konkurencje rozegrana na koniec zawodów. Podczas skoku wzwyż niesamowitych emocji wszystkim uczestnikom i kibicom zawodów dostarczył Dawid Augustynowicz, uczeń Gimnazjum Nr. 1 w Gołdapi. Zawodnik prowadzony przez J. Grzelkę oraz W. Cemela (nauczyciele Wychowania Fizycznego w Gimnazjum nr.1 w Gołdapi) uzyskał bardzo dobry wynik pokonując wysokość 180cm.
Organizatorami zawodów byli:
1. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi
2. Gołdapski Szkolny Związek Sportowy.

Protokół-Halowych-Mistrzostw-Powiatu-SG-w-Lekkiej-Atletyce-2016

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wyniki Halowych Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

  1. obserwator

    Gratulacje zawodnikom, trenerom i organizatorom! Może ktoś mi wyjaśni dlaczego szkoła w Grabowie zajmuje ostatnie miejsce z porażającą ilością /17/ punktów mając klasy sportowe w ilości 10 godzin wf tygodniowo i na dodatek przegrywa z szkołami, które mają tylko 4 godziny wf?