VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

gwiazda_goldapiKomenda Powiatowa Policji w Gołdapi zaprasza wszystkich uczniów klas 1 – 3 szkół podstawowych powiatu gołdapskiego do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Regulamin konkursu niebawem trafi do szkół. Zachęcamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w tej plastycznej zabawie.

Konkurs jak co roku realizowany jest w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „ Razem bezpieczniej”. Adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I-III i odbędzie się w 3 etapach: szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Szczegółowy regulamin organizowanego konkursu zostanie przesłany do wszystkich Szkół Podstawowych w naszym powiecie.

Kilka informacji na temat prac: należy je wykonać w formacie A3 techniką dowolną ( bez materiałów sypkich i odpadających) , mogą być wykonane w formie komiksów i plakatów, nie należy ich rolować ani oprawiać. Organizatorzy nie odsyłają prac i stają się one ich własnością.

Na prace związane z bezpieczeństwem, widzianym oczami dziecka czekamy do 30 kwietnia br. Gołdapscy policjanci przeprowadzą etap powiatowy tego konkursu, wyłonią laureatów i prześlą zwycięskie prace do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, gdzie poznani zostaną zwycięzcy konkursu. Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tej plastycznej zabawie i wykazania się ciekawymi pomysłami. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły