Najlepszy – kontakt bezpośredni

targi_pup_2Dobrym pomysłem okazują się Targi Pracy i Edukacji organizowane przez gołdapski PUP. Już samo zainteresowanie może o tym świadczyć, bowiem stoiska na hali OSiR odwiedzili nie tylko przyszli absolwenci naszych szkół.

Formuła przedsięwzięcia opiera się na bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami niektórych firm z powiatu gołdapskiego, regionalnych uczelni (między innymi z Białegostoku, Olsztyna i Suwałk), lokalnych szkół i instytucji szkoleniowych. Tym razem stoisk było więcej niż podczas poprzednich edycji targów.

Większość z nich udostępniła darmowe pakiety informacyjne.

targi_pup_1 targi_pup_3 targi_pup_4 targi_pup_5 targi_pup_6 targi_pup_7 targi_pup_8 targi_pup_9 targi_pup_10 targi_pup_11 targi_pup_12 targi_pup_13 targi_pup_14 targi_pup_15 targi_pup_16 targi_pup_17 targi_pup_18 targi_pup_19 targi_pup_20 targi_pup_21

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Najlepszy – kontakt bezpośredni

 1. IPO

  najlepiej nie komentować redaktorku?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Jeśli kogoś obrażasz tak, że wskazuje to na konkretną osobę (a w takiej formie był ten nie zamieszczony komentarz ) i naruszasz czyjeś dobra osobiste, to komentarza takiego żadna rozsądna redakcja nie zamieści. Natomiast forma, której użyłeś w stosunku do mnie świadczy tylko o Twoim, takim a nie innym poziome. Ale to zdecydowanie tylko Twój dramat.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...