Dzień Otwarty w SP 1

IMG_20160302_170541W środowe popołudnie, 2 marca, w murach Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi gościliśmy rodziców i dzieci 5-, 6- i 7- letnich. Przed rodzicami niełatwa decyzja: szkoła czy przedszkole.

Spotkanie miało na celu oswojenie dzieci z perspektywą rozpoczęcia nauki w I klasie lub w przedszkolu. Dla rodziców natomiast było świetną okazją do zapoznania się z głównymi założeniami szkoły, planami i przebiegiem edukacji. Podczas spotkania dyrektor Beata Karpińska przedstawiła ofertę szkoły i możliwości, jakie daje nasza szkoła uczniom. Na sali gimnastycznej pięknie zaprezentowali się starsi uczniowie. Rodzice i dzieci zwiedzili sale lekcyjne, rozmawiali z nauczycielami, dyrekcją szkoły, obejrzeli galerię prac uczniowskich.
Dni otwarte, które wpisały się już w tradycję szkoły, budują wiarygodność, zaufanie i sympatię środowiska, pokazują że szkoła jest bezpieczna i przyjazna uczniom. Mamy nadzieję, że to spotkanie ułatwiło Rodzicom podjęcie tak ważnej decyzji, jaką jest wybór szkoły dla ich dziecka.
Serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za przybycie i miłą atmosferę podczas pobytu w naszej szkole.


Aktualności

Powiązane artykuły