Ze Starostwa: Powiat wesprze policję

powiatNa wniosek komendanta powiatowego policji w Gołdapi insp. Andrzeja Żylińskiego zarząd powiatu podjął decyzję o rekomendowaniu Radzie Powiatu dofinansowania w kwocie 10 000 zł zakupu mebli i wyposażenia do nowej siedziby KPP w Gołdapi.
23 lutego 2016 r. radni powiatowi na wspólnym posiedzeniu Komisji podtrzymali decyzję zarządu.
O problemach związanych z brakiem funduszy na zakup wyposażenia komendant wspomniał już podczas rocznej odprawy policji 5 lutego br. Wtedy też starosta gołdapski Andrzej Ciołek zadeklarował pomoc. Dzięki decyzji zarządu powiatu pomieszczenia oficera dyżurnego zostaną kompleksowo umeblowane i wyposażone.
W nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi brakuje jeszcze wyposażenia innych pomieszczeń – zarówno mebli, jak i sprzętu łączności. Jednakże decyzja zarządu powiatu to dobry znak i nadzieja na równie przychylne stanowiska samorządów gminnych i policji wojewódzkiej, które pozwolą na sprawne dokończenie inwestycji. (Red. Starostwo Gołdapskie)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Ze Starostwa: Powiat wesprze policję

 1. Anonim

  „Bizancjum” w KG Policji. Gabinet za 3 mln zł. Super luksus zafundował sobie były komendant główny policji Marek Działoszyński, wydając prawie 3 mln zł na remont biur i swojego gabinetu.

  http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/160119560-Biznacjum-w-KG-Policji-Gabinet-za-3-mln-zl.html

 2. goldapiak

  Anonim- strzelasz kulą w płot, co ma piernik do wiatraka, porównujesz komende główną to małej mieściny gołdapi-jak to powiedział klasyk-nie chce mi sie z toba gadac

 3. Anonim

  „goldapiak napisał: 24 lutego 2016

  Anonim- strzelasz kulą w płot, co ma piernik do wiatraka, porównujesz komende główną to małej mieściny gołdapi-jak to powiedział klasyk-nie chce mi sie z toba gadac”

  „Gadć ” to szkoda z tobą, ponieważ nie potrafisz logicznie myśleć. Ja pokazałem jak jest na górze tzw. wierchuszce. Komendanci, czy Naczelnicy na górze mają wielkie gabinety ze sprzętem, ale „na dole” tego sprzętu zwyczajnie brakuje. Brakuje też farby, żarówek, papieru… „góra” to się zawsze ustawi, ale „szary Policjant” ma naprawdę nie wesoło. Policjanci przynoszą papier, komputery, wszystko, co im potrzebne do pracy łącznie z długopisami. Sprzęt biurowy policja ma: STARY, BYLE JAKI, LEDWO DZIAŁAJĄCY! Komputery zwykle są to stare modele co najmniej 5 lat jak nie starsze, włączenie to czekanie i… tracenie czasu. Często też Policja ma Laptopy, ale chyba prywatne? Też starsze modele może jakieś darowizny? Nie połączone w sieci, wiec jest przenoszenie na pendraivach danych, aby wydrukować „u kogoś”. Drukarki też nie ekonomiczne, atramentowe i stare.Powiem, przykro na to patrzeć. Widać starania Policjantów, ale bez podstawowego sprzętu marnie to wygląda, a na górze ROZPASANIE-Bizancjum.