Z Urzędu Miejskiego: Wizyta posła Andrzeja Maciejewskiego

wizytaW dniu dzisiejszym z wizytą do Urzędu Miejskiego w Gołdapi przybył poseł na Sejm VIII kadencji Andrzej Maciejewski. W czasie spotkania z burmistrzem Gołdapi Tomaszem Luto zadeklarował chęć współpracy z naszym samorządem.

Poseł Maciejewski rozpoczynał pracę jako samorządowiec w Bartoszycach, doskonale więc zna i rozumie bolączki małych, przygranicznych miejscowości i społeczności. (Red. UM Gołdap

IMG_9081


Aktualności

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Wizyta posła Andrzeja Maciejewskiego

 1. pit

  Panie Maciejewski upomnij się pan o więcej wojska w naszym mieście na stałe może być USA modernizacja kolei i nowe osiedla dla żołnierzy, tyko tak widzę rozwój naszego miasta . Na przemycie z Rosji długo nie pociągniemy:)

 2. Krass

  Teraz czas na wizytę w Gołdapi pani Senator Kopiczko. Też zadeklaruje współpracę. Bo niby czemu miałaby nie zadeklarować? To nic nie kosztuje.

 3. Anonim

  „Panie Maciejewski upomnij się pan o więcej wojska w naszym mieście na stałe może być USA modernizacja kolei i nowe osiedla dla żołnierzy, tyko tak widzę rozwój naszego miasta . Na przemycie z Rosji długo nie pociągniemy:)”

  Nie tylko nowe osiedla dla żołnierzy, ale także dla ludzi, którzy mało zarabiają (około 70 % społeczeństwa zarabia w granicach minimalnej płacy, która na dzień dzisiejszy wynosi 1850 zł brutto) lub pozwolić dobrze zarobić, aby ludzie mogli kupić sobie nowe mieszkania lub mogli wynająć. Musi nastąpić rozwój ściany wschodniej, a to zależy w znacznym stopniu od polityków!!!

 4. Jestem za odwołaniem Lutego

  Czy cokolwiek Luto zrobił dla tej gminy? Czy ma jakikolwiek plan, program, pomysł na naszą gminę? Poza oczywistym planem destrukcji, niszczenia, zwalniania… (…)

  1. hgy

   Do tego trzeba mieć odwagę a ty jesteś anonimowym nikim.

  2. tak

   jak się do niczego nie nadawałeś to cię zwolnił. klakać to się tamtemu klakało,ten wymaga pracy , ot i cała tajemnica..

   1. Franek

    „Ten wymaga pracy”??? Jakiej? Takiej jak pani skarbnik Łabanowska (!) , jak pani sekretarz Rawinis (!!) ? Jak p.o. dyrektora Domu Kultury Krepsztul (!!!) ? Ich „praca” nie ma nic wspólnego z pracą. Człowieku, co Ty piszesz!!!

 5. Ja

  pan maciejewski KUKIZ 15 to przyjaciel dudy szydło i całej tej reszty. poproście ładnie to dadzą wam tyle obietnic jak przed wyborami kłamcy. ale Jarek was Wyzwoli.

 6. Ryś

  Oczywiście PiS wcale nie musi realizować swoich wyborczych zobowiązań. Platforma też nie musiała i faktycznie przez osiem lat swoich rządów tego nie robiła.

  1. figo

   Niech se rządzą jak chcą. Wyborcy powiedzieli dość Polsce cwaniaków, krętaczy, kombinatorów, złodziei, oszustów i kolesiów. P.S. Proponuje kontestację zacząć od nauki poprawnej polszczyzny, bo wstyd.