Udany debiut na saneczkarskich Mistrzostwach Świata Juniorów

saneczkarze_4W dniach 12-14 lutego odbyły się X Mistrzostwa Świata Juniorów w Saneczkarstwie na Torach Naturalnych we włoskiej miejscowości Latsch/Tarsch. Nasz kraj reprezentowało pięciu zawodników z Bielska-Białej i Gołdapi.

Uczeń klasy sportowej Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich Konrad Lisik zanotował bardzo udany występ, startując z najlepszymi zawodnikami z trzynastu reprezentacji narodowych świata zajmując 22. miejsce (najmłodszy rocznik tych zawodów). W warmińsko-mazurskiej reprezentacji wystartowała w tych prestiżowych zawodach Dominika Krupińska – absolwentka klasy sportowej gołdapskiego gimnazjum, zajmując 16. miejsce w kategorii juniorek (obecnie uczennica ZSLiZ w Olecku).

Optymizmem napawają opinie i komentarze wielu znaczących działaczy światowego saneczkarstwa na temat progresu osiąganego przez naszych zawodników.

Mariusz Matławski – trener gołdapskich saneczkarzy, nauczyciel wychowania fizycznego

saneczkarze_1 saneczkarze_2 saneczkarze_3 saneczkarze_5 saneczkarze_6

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Udany debiut na saneczkarskich Mistrzostwach Świata Juniorów

 1. zadowolona

  BRAWO KONRAD gratulacje!!!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. tak tak

  takie same wyniki zająłby worek ziemniaków puszczony na sankach

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. ab

   Twój komentarz potwierdza tezę, że dla osób niepełnoletnich (a taką – sądząc po treści wpisu – jesteś) internet powinien być tylko do odczytu.
   Gratuluję sportowcom i trenerom!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. jozek63

  ty cwaniaku tak,tak,taki cwany jesteś?to wystartuj i zobaczymy jak jako worek na pierwszym zakręcie wylecisz z toru.skąd się wziąłeś ty sportowcu za dychę,potrafisz tylko jadem pluć?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...