Kolejne konsultacje społeczne w sprawie projektu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”

gwiazda_goldapiKomendant Powiatowy Policji w Gołdapi insp. Andrzej Żyliński zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” w powiecie gołdapskim. Spotkania odbędą się w dniach 23-26 luty 2016 roku.

Spotkania odbędą się w dniach:

– 23.02.2016 roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Grabowie – konsultacje z okolicznymi sołtysami i mieszkańcami Grabowa i okolic.
– 24.02.2016 roku o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi przy ul. Mazurskiej 33 – konsultacje z przedstawicielami spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz mieszkańcami.

– 25.02.2016 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi przy ul. Mazurskiej 33 – konsultacje z przedstawicielami służb mundurowych, wojska, Inspekcji Transportu Drogowego, przedstawicielami weterynarii i Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, przedstawicielami zarządu dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych oraz placówek ochrony zdrowia

– 26.02.2016  rok o godz. 12.00 w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach przy ul. Mereckiego 6 – konsultacje z wójtem gminy Dubeninki, przewodniczącym rady gminy, sekretarzem, radnymi, sołtysami oraz mieszkańcami gminy Dubeninki.

Każdy, kto chce współtworzyć „mapę zagrożeń”, ale fizycznie nie może wziąć udziału w spotkaniu – może swoje propozycje przesłać na adres email: prasowy@goldap.ol.policja.gov.pl, w temacie wpisując: Konsultacje społeczne – „mapa zagrożeń”. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Kolejne konsultacje społeczne w sprawie projektu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”

  1. x

    Jeżeli kilkudziesięciu policjantów na etatach zatrudnionych na etatach nie są w stanie zdiagnozować po co zostali zatrudnieni to należny podziękować za współprace.

  2. Andrzej

    Po kilku incydentach z policjantami z zeszłego roku zasadne byłoby porozmawiać o zagrożeniach z waszej strony ..Andrzej Tobolski