Tańce przerwał niespodziewany gość

choinka_4W ubiegłą sobotę (6 lutego) po raz drugi z kolei w świetlicy w Kozakach zorganizowano choinkę dla dzieci i dorosłych z sołectwa. Inicjatorem zabawy była Janina Pietrewicz.

Uroczystość zaczęła się od wystąpień starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz burmistrza Tomasza Luto. Następnie rozpoczęła się dyskoteka połączona ze słodkim poczęstunkiem dla przybyłych. Tańce przerwał niespodziewany gość – Mikołaj, który wręczył każdemu dziecku drobny upominek, ufundowany m.in. przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Urząd Miejski w Gołdapi, Janinę Pietrewicz, Karola Szyszko oraz Romana Gabca.

choinka_1 choinka_2 choinka_3 choinka_5 choinka_6


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Tańce przerwał niespodziewany gość

 1. pit

  Może pan starosta ufundował by wszystkim dzieciom z POwiatu drobne upominki rękoma Mikołaja , a nie tylko z Kozak gdzie mieszka

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. tip

   PIT nie wpadłeś na myśl, że może w innych świetlicach nie było takich imprez, a jak się odbywały nie było zaproszonych gości. (czyt. Burmistrz, Starosta)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Hanka

    PIT, nawet jeśli imprezy były i gdzie indziej to czy jest obowiązek zapraszania wszędzie Starosty i Burmistrza?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. pit

  Pnie TIP po pierwsze gościem to był tam Mikołaj a nie starosta.Nie we wszystkich sołectwach są świetlice i nie mieszkają w nich włodarze ale prezenty dzieciaczkom mogą rozdać sołtysi . J więcej nie wypisuj tu swych mądrości ludowych bo słabo mi się robi. A`propos ,,wpadłeś ,, to prawda ale to było 90tych latach ,pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Przemek

  Pan Burmistrz już wrócił z wycieczki samorządowej do Niemiec ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Trzmiel

   Wrócił. I pani radna Ostrowska z Nasza Gołdap też. Teraz to ugrupowanie radnych jeździ na wycieczki, ale dalej oczywiście mówi się, że to starzy radni „mirosowscy” jeżdżą za nasze pieniądze.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...