Pracowite ferie siatkarzy UKS „Trójka” Gołdap

Ferie SiatkaPodczas ferii zimowych w dniach 1-5 lutego zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w tygodniowych zajęciach z Mini-siatkówki pod hasłem „Siatkarska kariera zamiast komputera”, odbywających się we własnej sali gimnastycznej.

W sumie w czterogodzinny zajęciach brało udział 25 zawodników z klas od pierwszej do szóstej. Zajęcia były przeplatane ćwiczeniami w obronie, ataku, zagrywce oraz zastawieniu. Starsi uczestnicy również utrwalali wcześniej nabyte umiejętności.

Uczestnicy zajęć pracowali również nad wytrzymałością oraz skocznością. Duża część zajęć poświecona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry gdyż już po feriach kontynuowane będą imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek” i „Trójek” Szkolnego Związku Sportowego oraz XXII Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2016. Dodatkowo siatkarze mieli zapewniony gorący obiad w stołówce.

Zajęcia siatkarskie i posiłki prowadzone były nieodpłatnie.

Powiązane artykuły