Studniówka 1980

LO studniówka Dużo ostatnio w mediach dyskusji i podsumowań „studniówkowych”. My przywracamy dawne znaczenie tego słowa – bal uczniowski na 100 dni przed maturą.

Na zdjęciu uczniowie, którzy zdawali maturę w 1980 roku. Z pewnością niejeden internauta rozpozna na nim swoich rodziców (a może i dziadków???).

W środku Janina Trzasko, nauczycielka języka rosyjskiego i Czesław Burel – dyrektor LO. Po prawej stronie stoi Jarosław Żukowski – obecnie wicedyrektor Gimnazjum Samorządowego. Miejsce – świetlica WUTEH. (dane aktualizujemy po komentarzach internautów)

LO studniówka 0025


Aktualności

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Studniówka 1980

 1. Bożena

  To miejsce na sto procent to budynek przy białym niedźwiedziu, gdzie w sobotę otworzą karuzelę.

  1. zuczek

   Tak. To jest właśnie to miejsce. To wtedy była jakaś sala bankietowa tzw. Zakładów Terenowych. Mam to zdjęcie we własnym albumie. Po lewej skrajnie Darek Jonasz – już nie żyjący niestety. W środku po prawej Wojtek Karwiel – zmarł parę miesięcy po tej studniówce. Po rękę z panią Trzasko Ela Mirynowska – Krzemińska. No i wielu innych – wszystkich pamiętam.

   1. zuczek

    Poprawka – ta matura była w 1980 a nie rok wcześniej

   2. Natalia

    Dokładnie po lewej Darek. Św. Pamięci moj tata. Też posiadamy to zdjęcie w oryginale ;(

 2. Bożena

  To było w 1980 r. Wiem, ponieważ byłam obecna.

 3. Maryla

  Dawny WUTEH zdaje się.

 4. xyz

  cyt.” (a może i dziadków???).”- to wtedy by był gołdapski rekord Guinnesa.

 5. Nie – to nie byłby żaden rekord – ludzie którzy mieli maturę w 79-80 roku mają dziś 55-56 lat. Ich najstarsze dzieci mogą mieć 35-36 lat. A najstarsze wnuki 16 (lekko licząc) Czy to rekord?

 6. xyz

  Zgadza się , niewłaściwie zinterpretowałem poniższy cytat
  Cyt’\”Na zdjęciu uczniowie, którzy zdawali maturę w 1980 roku. Z pewnością niejeden internauta rozpozna na nim swoich rodziców (a może i dziadków???)”. Pozdrawiam.

 7. Anonim

  Mój rocznik niestety nie miał studniówki