Pijany motorowerzysta wpadł do rowu z kradzionymi zakupami

napis-policja-11Gołdapscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. 45-letni Mirosław B. ze sklepu ukradł torbę z artykułami spożywczymi, pozostawioną przy  kasie przez jedną z klientek. Później pijany wsiadł na motorower i wpadł nim do rowu.

W jednym z gołdapskich marketów doszło wczoraj do niecodziennej kradzieży. Gołdapianka pozostawiła przy kasie torbę z kupionymi w innym sklepie produktami i udała się na zakupy. Gdy po kilku minutach podeszła by zapłacić za towar  i zabrać swoje rzeczy, ich już nie było.

Powiadomieni o zdarzeniu pracownicy sklepu natychmiast zawiadomili policjantów. Jak się okazało, całe zdarzenie zostało nagrane przez sklepowy monitoring. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny wynoszącego nie swoje zakupy.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście minut później policjanci otrzymali zgłoszenie że w rowie na trasie Grabowo – Rożyńsk Wielki gm. Gołdap leży motorowerzysta. Na miejscu funkcjonariusze zastali pijanego Mirosława B. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto przy 45-latku mundurowi znaleźli torbę ze skradzionymi artykułami. Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Pijany motorowerzysta wpadł do rowu z kradzionymi zakupami

  1. ab

    Hmm… rów z kradzionymi zakupami… gdzie to jest?