Serdecznie zapraszamy do dyskusji

dkk_1Po raz kolejny odbyło się spotkanie DKK działającego przy Bibliotece Publicznej w Gołdapi. Tematem dyskusji była książka Bronisława Wildsteina „Czas niedokonany”. Książka okazała się dobrą pozycją do przeczytania. Sporo klubowiczek wypowiadało się negatywnie na temat autora, mimo to dobrnęły do końca i były mile zaskoczone.

Kolejne spotkanie 16. marca o godzinie 16:00 w Czytelni (pok. nr 20) omawiać będziemy książkę Ildefonsa Falconesa „Katedra w Barcelonie”. Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

Dyskusyjne Kluby Książki to miejsca dla tych, co czytają i lubią o tym rozmawiać, to dostęp do najświeższych i najciekawszych książek, ekskluzywne spotkania z pisarzami i swobodna, niczym nieskrępowana dyskusja. DKK to także prawdziwa próba ognia zarówno dla wydawniczych nowości jak i klasyków.

Dyskusyjny Klub Książki funkcjonuje w Czytelni Biblioteki Publicznej w Gołdapi od kwietnia 2008 roku spotkania odbywają się raz w miesiącu. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie klubu jest Paulina Andryszczyk.

dkk_2

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Serdecznie zapraszamy do dyskusji

 1. Wacek G

  Aby umożliwić przybliżenie osobowości Bronisława Wildsteina , jego przeciwniczkom,proponuję wydanie w/w pt Niepokorny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. yuwe

  Największy sukces tego spotkania ,to taki że uczestniczki wytrzymały do końca,mało tego były mile zaskoczone….wystarczy popatrzeć na zdjęcia i wszystko jasne….

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...