Nauczycielki z SP2 informują: Autokarem i pociągiem – tak szybko by zdążyć na spektakl…

elk_5Jedną z ciekawych form edukacji w naszej szkole jest teatr, który odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Kształtuje jego osobowość, rozwija umiejętność twórczej ekspresji, a przede wszystkim wpływa na kształtowanie intelektu. Edukacja teatralna na stale gości w naszej szkole.

Podczas pracy nad przedstawieniami ćwiczymy pamięć, poprawną wymowę, czerpiemy radość z obcowania z pięknym słowem i muzyką. Często też wyjeżdżamy, aby doskonalić swój warsztat.

Tym razem klasy Ic, IIb ,IIa wraz z wychowawczyniami Beatą Kaczmar, Anna Budzińską i Aliną Oleszczuk wybrały się do Ełku. Spotkanie ze smokiem Obibokiem w Ełckim Centrum Kultury było punktem kulminacyjnym naszej wycieczki. Tym razem utrwalaliśmy zasady kultury teatralnej i wzbogaciliśmy wiedzę o teatrze. Fajnie, że temu wszystkiemu towarzyszyła podróż pociągiem, który ciągnęła stara lokomotywa.
Może to będzie temat do kolejnego spektaklu w SP2 Gołdap. Przecież tu od lat coś ciekawego wystawiają.

elk_1 elk_2 elk_3 elk_4 elk_6 elk_7 elk_8 elk_9 elk_10 elk_11 elk_12 elk_13 elk_14 elk_15 elk_16 elk_17 elk_18 elk_19 elk_20 elk_21 elk_22 elk_23 elk_24 elk_25 elk_26 elk_27 elk_28 elk_29


Aktualności

Powiązane artykuły