Razem z kolegą pobił… niedoszłego teścia

kodeks_karny1Podbite oczy i kopniaki na całym ciele. To dzięki nim  mieszkaniec Gołdapi na długo zapamięta tego kandydata na zięcia. 39-latek został pobity przez chłopaka swojej córki i jego kolegę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Grozi im do 3 lat więzienia.

Do niecodziennego zdarzenia doszło późnym wieczorem 30 grudnia br. w jednym z gołdapskich mieszkań. 39-letni mieszkaniec miasta został pobity przez…niedoszłego zięcia i jego kolegę.
Jak ustalili policjanci powodem bójki, były najprawdopodobniej nieporozumienia rodzinne. Nastolatka miała zwierzać się chłopakowi że ojciec ją źle traktuje. Nie spodobało się to 21-letniemu Henrykowi S. Mężczyzna razem z 19-letnim kolegą po wcześniejszym spożyciu dużej ilości alkoholu wybrał się do przyszłego teścia aby… dać mu nauczkę.
W mieszkaniu przewrócili 39-latka na ziemię, zaczęli go uderzać i kopać po całym ciele a wychodząc zabrali jego telefon komórkowy. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Henryk S. i Karol G. zaraz po zdarzeniu uciekli z mieszkania. Jednak nie cieszyli się długo wolnością, 21-latek został zatrzymany przez policjantów zaraz po zdarzeniu, natomiast 19-letni kolega dołączył do niego kilka godzin później. Obaj usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Razem z kolegą pobił… niedoszłego teścia

  1. Hen

    A ile grozi Córce?…