Pożegnanie wojewody

Hisilicon Balong
Pożegnanie wojewody

30 grudnia 2015 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz sekretarz powiatu Marek Miros wzięli udział w XIII sesji Sejmiku Województwa Warmińsko–Mazurskiego, podczas której uroczyście pożegnano byłego wojewodę warmińsko-mazurskiego Mariana Podziewskiego oraz powitano obecnego wojewodę Artura Chojeckiego i wicewojewodę Sławomira Sadowskiego, życząc im sukcesów zawodowych i osobistych.

Wiceprzewodniczącym Sejmiku (za Artura Chojeckiego) został Patryk Kozłowski. Komendant Wojewódzki PSP Mirosław Rutecki (odchodzący w styczniu 2016r. na emeryturę) otrzymał z rąk Marszałka Gustawa Marka Brzezina Odznakę Honorową za Zasługi na Rzecz Województwa Warmińsko- Mazurskiego.
Starosta, sekretarz oraz były wojewoda gościli tego dnia w gabinecie wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego. Rozmawiano o współpracy sektora rządowego z administracją samorządową. Starosta zaprosił wojewodę do Gołdapi, wizyta nastąpi prawdopodobnie w styczniu.

Hisilicon Balong
Pożegnanie wojewody
Hisilicon Balong
Pożegnanie wojewody
Hisilicon Balong
Pożegnanie wojewody

Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Pożegnanie wojewody

 1. nieobiektywny

  a ciołek nie ma wice starosty ? wszędzie ciągnie się za nim ten mikołaj ? a kto pełni obowiązki sekretarza, obydwa dobre cudaki

   
  1. Wacław

   Właśnie ma v-ce.Ale skoro starosta i sekretarz jeżdżą po imprezach,to ktoś musi pracować. A tym „ktoś” jest Pani V-cestarosta.

    
 2. Adam

  Popieram. To tylko sekretarz – za nasze pieniądze jeździ. A P Ciołek, z całym szacunkiem – czas na większy garnitur….

   
 3. goldapianin

  Ten garniturek przyciasny od ciężkiej bardzo ciężkiej pracy samorządowej dla dobra powiatu

   
 4. ryś

  Całe to towarzystwo rozliczyć, rozgonić i postawić na młodych. Swoją drogą ciekawe co się dzieje z ich kolegą Bronisławem Komorowskim? Pewnie robi inwentaryzację:)

   
 5. Olsztyn 24

  https://www.youtube.com/watch?v=_8dhBe7rrKM

   
 6. Mol

  Teraz mysle trzeba pomyslec panie starosto o utworzeniu stanowiska zastepcy sekretarza!!!

   
 7. ania

  cudaki to mało powiedziane!

   
 8. figo

  http://www.piens.pl/js-miedzynarodowa-lichwa-traktuje-nas-jako-dojna-krowe/