Zapraszamy na VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2015

20 grudnia 2015 r. (niedziela) w godzinach 11.00-15.00 na placu Zwycięstwa w Gołdapi odbędzie się przedświąteczne spotkanie „VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2015”. Celem spotkania jest przypomnienie i prezentacja regionalnego oraz lokalnego dziedzictwa kulturowego związanego z tradycjami bożonarodzeniowymi.

W związku z t zapraszamy organizacje pozarządowe, sołectwa, nadleśnictwa, grupy nieformalne i inne podmioty do aktywnego uczestnictwa w kolejnym „Jarmarku Bożonarodzeniowym”. Podczas uroczystości będzie można spotkać artystów, rękodzielników, rzemieślników i wytwórców produktów lokalnych. Najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy znajdą tego dnia coś dla siebie wśród świątecznych wypieków, wędlin, sera i pieczywa regionalnego.

Zapraszamy do współudziału w „Jarmarku Bożonarodzeniowym” oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w te wydarzenie. Na zgłoszenia mailowe czekamy do dnia 15 grudnia 2015 r. Szczegółowe informacje na stronach: www.powiatgoldap.pl, www.funduszgoldap.pl.

Organizatorami Jarmarku są: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.
Wspierają: Dom Kultury w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Nadleśnictwo Gołdap i Czerwony Dwór.
Wsparcie medialne: goldap.info, goldap.org.pl, Radio 5 i Kurier Gołdapski.

(wz)


Aktualności

Powiązane artykuły