Trzy interwencje domowe, zatrzymani trzej awanturnicy

radiowóz światła 1W przeciągu 4 godzin gołdapscy policjanci interweniowali w trzech rodzinach, gdzie doszło do awantur domowych. Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani i trzeźwieli w policyjnych celach. Funkcjonariusze sprawdzają wszystkie okoliczności tych interwencji oraz czy nie doszło do przestępstwa znęcania się nad bliskimi.

Do trzech interwencji domowych doszło wczoraj między godziną 13.30 a 17.30 w powiecie gołdapskim.

Pierwsze zgłoszenie dyżurny tut. jednostki Policji otrzymał około godz. 13.40. Zgłaszająca  młoda dziewczyna poprosiła o interwencje funkcjonariuszy gdyż, jak twierdziła jej nietrzeźwy ojciec bardzo się awanturował. Na miejscu policjanci zatrzymali Wojciecha S. Okazało się, że  43-latek był pijany.

Kolejna awantura była zgłoszona kilkanaście minut po godz. 15.00 w gminie Banie Mazurskie. Tym razem mężczyzna powiadomił oficera dyżurnego, że jego nietrzeźwy syn zachowuję się agresywnie i wulgarnie w stosunku do niego i żony.

Podobna interwencja miała miejsce około godziny 17:30 w jednym z mieszkań na terenie gminy Gołdap. Tym razem 24-letni Rafał D. oprócz wulgarnych gróźb i wyzwisk kierowanych pod adresem ojca zniszczył przedmioty domowego użytku.

Wszyscy sprawcy awantur wytrzeźwieli w policyjnym areszcie. Rodziny zostały objęte nadzorem przez funkcjonariuszy tut. komendy. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły