Nie zabrakło wzruszeń i osobistych refleksji

wieczor_autorski_2Nie zabrakło wzruszających momentów podczas promocji debiutanckiego tomu wierszy Urszuli Wrzosek, bowiem jest to poezja szczera i bezpośrednia, zawierająca między innymi cykl portretów osób najbliższych autorce. Część z tych osób obecna była na spotkaniu. Promocja książki spotkała się z dużym zainteresowaniem i sprowadziło się nie tylko do czytania wierszy, ale i do osobistych refleksji, również tych, którzyprzyszli posłuchać tych utworów.

Część wierszy przeczytały licealistki.

Książka Urszuli Wrzosek zawiera ponad 70 wierszy. Zilustrowana została akwarelami jej autorstwa. Wiersze charakteryzują się swobodnym prowadzeniem frazy, mimo bezpośredniości część z nich zawiera tak zwane drugie dno. Uwagę zwraca wrażliwość i subtelność obrazowania w poetyckich opisach przyrody.

Książkę Zapiski z „nie” codzienności wydała Biblioteka Publiczna w Gołdapi. Publikację sfinansowała gołdapska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej za co wydawca serdecznie dziękuje.

wieczor_autorski_1 wieczor_autorski_3 wieczor_autorski_4 wieczor_autorski_5 wieczor_autorski_6 wieczor_autorski_7 wieczor_autorski_8 wieczor_autorski_9 wieczor_autorski_10 wieczor_autorski_11 wieczor_autorski_12 wieczor_autorski_13 wieczor_autorski_14

Powiązane artykuły