Nie nudzę się sobą

e_motywacja_1W czytelni dla dzieci Biblioteki Publicznej, seniorzy z gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w ostatnim webinarium z cyklu „Akcja e-motywacja” Fundacji Orange. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Nie nudzę się sobą”, a gościem specjalnym była aktorka Zofia Czerwińska. Rozmawiano o optymizmie i sympatii… do siebie, a także o ważnym temacie samotności i tym, w jaki sposób ją oswajać.

Aktorka przyszła do studia ze swoim psem Dżekusiem. Poleciła wszystkim osobom w jej wieku posiadanie jakiegoś zwierzęcia, gdyż dzięki temu ma się m.in. okazję do wyjścia na spacer, nawet jak się nie chce ruszać z domu. Pani Zofia słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie; przyznała jednak, że jest typem samotnika, któremu taka forma „bycia” odpowiada. Ze swoją samotnością czuje się dobrze, umie z nią żyć i jest zadowolona z życia.
Projekt Akcja e-motywacja realizowany w gołdapskiej bibliotece bardzo spodobał się seniorom i chcieliby oni uczestniczyć w przyszłości w tego typu spotkaniach.

e_motywacja_2 e_motywacja_3


Aktualności

Powiązane artykuły