Gołdapscy policjanci podsumowali święta w powiecie

kontrola drogowkiTegoroczne Święta Bożego Narodzenia w naszym regionie przebiegły dla miejscowych policjantów dość pracowicie. Funkcjonariusze z gołdapskiej komendy podjęli około 50 interwencji w tym 9 domowych. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Przez te kilka świątecznych dni w policyjnej celi noce spędziło czterech mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Kolejne święta za nami. Te kilka dni w powiecie gołdapskim dla miejscowych policjantów przebiegły dosyć pracowicie. Funkcjonariusze podjęli około 50 interwencji z których 9 było domowych. Najwięcej zgłoszeń dotyczyło zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz awantur wszczętych często przez nietrzeźwych domowników. Przez kilka dni świątecznego weekendu czterech mężczyzn  trzeźwiało  w policyjnej celi. Nie obyło się również bez nietrzeźwych kierujących.

W wigilijne popołudnie policjanci ogniwa patrolowo–interwencyjnego zatrzymali kierowcę renault Clio. 22-letni Patryk D. był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 0,7 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna wsiadł za kierownicę nie posiadając do tego uprawnień.

Kolejnym nietrzeźwym kierującym okazał się być  29-letni mieszkaniec Suwałk, który 26 grudnia po godz. 13:00 na gołdapskim przejściu granicznym kierował passatem mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły