Charytatywny Turniej z Krystyną Giżowską

Królowie Dzieciom - baner aKrólowie Dzieciom” to trzy turnieje charytatywne na rzecz zimowego wypoczynku dzieci z Domów Dziecka , w trzech miastach Polski – Piwniczna , Zabrze , Gołdap , rozgrywane jednocześnie tego samego dnia w święto Trzech Króli 6 stycznia 2016 r. , o trzy korony Kacpra, Melchiora i Baltazara.

W Gołdapi zagra Jagiellonia Białystok v Reprezentacja Gołdapi , będzie to mecz pokazowy na zakończenie turnieju.
Relację z wydarzenia będzie prowadzić na żywo TVP na antenach ogólnopolskich oraz Program 1 Polskiego Radia
Patronat nad „Królowie Dzieciom” objęła TVP , Ministerstwo Sportu i Turystyki, Futbol i wiele innych.
Podczas turnieju na antenach TVP będą prowadzone licytacje np. koszulki reprezentacji Polski z autografami , piłki reprezentacji z podpisami , koszulek z autografami zawodników Legi Warszawa, Lecha Poznań, Cracovi , Piasta i innych , pamiątek Justyny Kowalczyk , Kamila Stocha i wielu innych.

W każdym mieście w turnieju może wystąpić 16 drużyn , jedynym warunkiem udziału jest wpłata 2 tys zł wpisowego/drużyna które w całości jest przeznaczone na ww cel , drużynę może zgłosić każdy firma, instytucja , stowarzyszenie a nawet osoba fizyczna . Wszystkie turnieje „Królowie Dzieciom ” będą relacjonowane na żywo przez TVP i Polskie Radio Program 1 , telewizja planuje 6 wejść antenowych po 18 minut każde.

Sprzedajemy szczęście i uśmiech na sztuki , każdemu kto ma serce , dla tych co chcieli by je mieć choćby w ten świąteczny czas , mamy ofertę specjalną , sprzedamy im serce i szczęście w pakiecie!

W turniejach może brać udział każdy Firma , Klub, Organizacja , osoba prywatna która zgłosi drużynę i wpłaci wpisowe 2 tyś zł w całości przeznaczoną na rzecz dzieci z Domów Dziecka , a konkretnie na organizację zimowego wypoczynku dla nich. Dwa tysiące to niewiele w zamian za zaprezentowanie Firmy i marki na szklanym ekranie i w mediach zwłaszcza że to pieniądze na szlachetny cel . A teraz Najważniejsze wspomagacie Dzieciaki z Domu Dziecka w Gołdapi , to One wyjadą na zimowisko , ile ich będzie zależy od nas ! A więc zapraszamy do zgłaszania się ekip , pokazania się Polsce na szklanym ekranie , zaprezentowania Firmy czy Instytucji lub „zgranej ekipy”.

Zdajemy sobie sprawę że kwota dwa tysiące wpisowego to sporo dla ” zwykłego śmiertelnika ” ale już dla grupy (drużyny) to nie jest barierą nie do pokonania , a dla Firm które mogą się w ten sposób pokazać i zaprezentować Siebie i Markę to wydatek czysto biznesowy i bardzo opłacalny , zwłaszcza że poniesiony w tak szlachetnym celu.
Po zakończeniu zmagań sportowych w Gołdapi odbędzie się wieczór kolęd w którym wystąpi Krystyna Giżowska! Gwiazda polskiej estrady wraz z lokalnymi Gwiazdami!

Wszelkie szczegóły dotyczące turnieju , zapisy i regulamin : www.orlikpolska.pl

Naszymi Ambasadorami są Mirosław Szymkowiak który tak wypowiedział się o inicjatywie : „Trzeba by być bez serca żeby nie wspomóc takiej akcji jak ta Fundacji Orlik Polska, na rzecz dzieci , rywalizacja sportowa w dodatku w szczytnym celu , do zobaczenia 6 stycznia na „Królowie Dzieciom” , zapraszam serdecznie !” oraz Grzegorz Kaliciak który stwierdził ” Bez dwóch zdań, takich pomysłów powinno być więcej. Dlaczego zostałem ambasadorem akcji… jeżeli w jakimś stopniu moja skromna osoba może pomóc w tak szczytnym celu to nie wypadało odmówić. Sport uczy i wychowuje także jestem do dyspozycji. Super akcja !!!”

W ciepłych słowach o inicjatywie wypowiada się również kapitan Reprezentacji Polski w futsalu + 35 Tomasz Porwet – ” Gdy Adam Mróz zaproponował mi udział w turnieju „Królowie dzieciom” odpowiedziałem natychmiast „przyjeżdżamy”. Pomimo natłoku meczy w styczniu, takim przekonywującym ludziom jak Adam się nie odmawia. Reprezentacja Polski „35” w futsalu to drużyna, która wspiera działalność charytatywną, po meczu w Piwnicznej już 10 stycznia „pomagamy” w Przemyślu.Wychodzimy z założenia, że każdy rodzaj pomocy i wsparcia ma sens.”
Imprezy nie są biletowane , zapraszamy wszystkich i każdego z osobna , na wszystkich czeka moc atrakcji nie tylko sportowych z koncertami kolęd wystąpią min Promyczki Dobra , Dolina Popradu , Arkadiusz Szulc i wiele innych znanych i mniej znanych wykonawców estradowych i ludowych. Podczas każdego turnieju spodziewany jest Orszak konny Trzech Króli , którzy swoje korony przekażą zwycięzcom poszczególnych zawodów.

Wydarzenie Królowie Dzieciom zostało objęte patronatem min Ministerstwa Sportu i Turystyki , Telewizji Polskiej i Polskiego Radia.

Pozdrawiam
Adam Mróz
Fundacja Orlik Polska

plakat-ogolny-goldap jpg.

k_gizowska

Powiązane artykuły