Konkurs: „Wolontariusz Godny Naśladowania”

„Wolontariusz Godny Naśladowania” to konkurs, który po raz trzeci organizuje Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi.

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zachęcamy wszystkich mieszkańców, organizacje pozarządowe i instytucje do zgłaszania swoich kandydatów do konkursu o tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”. Zgłoszony może zostać każdy wolontariusz z powiatu gołdapskiego, który aktywnie działa wolontarystycznie na rzecz lokalnej społeczności. Zgłoszenia formularz  przyjmowane są do 3 grudnia 2015 do godziny 20.00 pod adresem partnerstwo_ sztuk @op.pl. regulamin konkursu

Zbliża się Dzień Wolontariusza, dzień, w którym uroczyście możemy podziękować wszystkim wolontariuszom za ich wysiłek, pracę, okazane serce i poświęcony czas. Czekamy na nominacje do tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 grudnia 2015 podczas uroczystości obchodów Dnia Wolontariusza.

Konkurs „Wolontariusz Godny Naśladowania” dofinansowany jest z projektów: „Pomaganie dobry wybór” ze środków Gminy Gołdap i Starostwa Powiatu Gołdapskiego.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU WOL. GODNY NAŚLADOWANIA

formularz

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Konkurs: „Wolontariusz Godny Naśladowania”

  1. Paliwoda

    Wiadomo, wygra pani Dorota Łasica, bo nikt tak jak ona nie radzi sobie z wolontariatem. Tylko żal, że poprzez zajęcie się wolontariatem absolutnie nie pracuje i nie radzi sobie z prowadzeniem świetlicy w Grabowie. Pani Doroto – albo jedno albo drugie (choć tych zajęć dochodowych to ma Pani jeszcze więcej!). Wypadałoby się zdecydować i robić jedną rzecz a dobrze.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...