Sukcesy gołdapskich metalowców!

plakiGołdapski zespół „Manipulation” 25 września zagra koncert na festiwalu w Bilbao (Hiszpania), jest to festiwal ogólnoeuropejski z dużymi tradycjami, który odbywa się raz w roku, obecna edycja jest już 27. Gołdapski zespół dostał się do finałowej dziesiątki spośród zgłoszeń z całej Europy i będzie reprezentował Polskę oraz Gołdap na scenie w Bilbao Concert Hall.

Oprócz tego zespół podpisał kontrakt na wydanie nowej płyty zatytułowanej „Ecstasy” z wytwórnią Satanath Records (www.satanath.com), płyta ukażę się na dniach 11 września tego roku. Dodatkowo „Manipulation” od października rusza na trasę koncertową po Polsce promującą nowy album. Oto terminy i miasta, w których zagrają:
10 października – Białystok festiwal Brutal East,
16 października – Elbląg,
17 października – Siedlce,
18 października – Ełk,
23 października – Poznań
24 października – Żagań,
25 października – Warszawa,
31 października – Bielsk Podlaski.

Na zakończenie trasy „Manipulation” dostali również zaproszenie na koncert w Austrii i zagrają w Wiedniu w znanym dużym klubie Viper Room 7 listopada.
https://satanath.bandcamp.com/album/sat132-manipulation-ecstasy-2015

Dodatkowo, co jest chyba największym sukcesem, gdyż niewiele zespołów z Polski miało tę przyjemność, a mianowicie utwór „Lifetime” z płyty „Ecstasy” znalazł się na składance wraz z angielskim magazynem Terrorizer, który istnieje od 1993 roku i jest jednym z większych czasopism o muzyce ekstremalnej na świecie. Nakład to ponad 15000 egzemplarzy głównie na Wielką Brytanię i USA. Na Facebooku magazyn ma ponad 150 tys. fanów. W gazecie również znajdzie się recenzja najnowszej płyty gołdapskiego zespołu.

poster fb

propi

Teledyski:

Lyric Video:

nowy utwór w sieci:

 

 

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Sukcesy gołdapskich metalowców!

 1. Jan

  To naprawdę ogromny sukces. Gratulacje!

 2. smart

  Super! Gratulacje i powodzenia w dalszej karierze!

 3. Jan

  Ja tego nie rozumiem. Wiem, ze to jest trudna muzyka, wiem, że nie może podobać się wszystkim, ale przecież nasi, NASI, zaistnieli na forum Europy!!! Jak można to minusować!!!? Brawo, chłopaki. nie przepadam za Waszą muzyką, ale Was podziwiam!

 4. Oj

  Ludzie uciekajta, to satany!!!!!!!!!!!!