O Puchar Premiera RP…

turniej_orlik_1W minionym tygodniu na ORLIKU przy Szkole Podstawowej nr 1 odbywała się I runda eliminacyjna VI Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Premiera RP. Celem turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta wspólnego organizowania różnorodnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu ,,Moje boisko – Orlik 2012″.

Wszystkie zespoły oraz dzieci uczestniczące w rozgrywkach otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz elementy odblaskowe ufundowane przez głównych sponsorów imprezy PZU i PKN ORLEN.

Turniej organizowany jest dla dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach wiekowych:  10-11 lat – rocznik 2004-2005 i 12-13 lat – rocznik 2002-2003.

Jak co roku nie zawiodły i wzięły udział w imprezie: Zespół Placówek Oświatowych z Bań Mazurskich oraz Szkoły Podstawowe – nr 1 i 2 z Gołdapi. Po bardzo zaciętych i pełnych dramaturgii spotkaniach zostali wyłonieni zwycięzcy w trzech kategoriach:

 

Dziewczęta 12-13 lat:

1.     SP 1 Gołdap,

2.     ZPO Banie Mazurskie,

3.     SP 2 Gołdap.

 

Chłopcy 12-13 lat:

1.     SP 1 Gołdap,

2.     ZPO Banie Mazurskie,

3.     SP 2 Gołdap.

 

Chłopcy 10-11 lat:

1.     SP 1 Gołdap,

2.     SP 2 Gołdap,

3.     UKS JEDYNKA.

turniej_orlik_2

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “O Puchar Premiera RP…

 1. ona

  Jeżeli ministra to premiera. A jeżeli tak, to o puchar premiery.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. rudy

  Czy turniej nie jest „przypadkiem” czystym działaniem propagandowym? Dlaczego właśnie teraz odbywa się turniej?
  Czy jest to zagranie pod jesienne wybory samorządowe? Czy za publiczne pieniądze chce się zrobić kampanię wyborczą?Pani Kopacz wesprze przecież w ten sposób samorządowych kandydatów Platformy Obywatelskiej.
  Zawsze można jeszcze wymyślać inne inicjatywy wspierające lokalnych działaczy Platformy Obywatelskiej… bieg o puchar burmistrza gminy pod patronatem premiery…otwarcie nowego odcinka drogi w gminie (oczywiście wstęgę przecina premiera wraz z radnymi z PO…itd.itp….

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...