Niebieski Parasol – tydzień bezpłatnych porad prawnych

niebieski-parasol-2015

W ramach akcji  organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,   OIRP w Białymstoku  organizuje w dniach 14-18 września 2015 r. w siedzibie  Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz innych wskazanych miejscach możliwość skorzystania z bezpłatnej  porady potrzebującym.

„Niebieski Parasol” cieszy się wielką popularnością. W ubiegłym roku radcowie prawni udzielili ponad ośmiu i pół tysiąca porad w całym kraju. Najczęściej zainteresowani oczekują pomocy w sprawach związanych z problemami prawnymi w pracy, sprawami związanymi z prawem rodzinnym i opiekuńczym, kwestiami spadkowymi, alimentacyjnymi, podziału majątku po rozwodzie.

Zapraszamy również do Urzędu Gminy w Dubeninkach w dniu 16 września br.   w godzinach 12.00 – 15.00 oraz do Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich  w dniu 18 września br.  w godz. 8.00 – 13.00  gdzie  radca prawny Barbara Woźniak  będzie udzielała  porad prawnych.

KRRP radzi, aby osoby zainteresowane poradami powinny zabrały ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, co pozwoli radcom prawnym na dokładniejsze zapoznanie się z problemem.


Aktualności

Powiązane artykuły